“Γευστικη κουζινα”
Κριτική για: Del Mar Cafe

Del Mar Cafe
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Γευστικη ιταλικη κουζινα με αριστες πρωτες υλες..φιλικο και ζεστο περιβαλλον προσχαρη ιδιωκτητες.Θα το ξαναεπισκεπτομουν σιγουρα..καλυτερα πιατα ειναι οι καθε αυτου γνησιες παστες(μακαροναδες)ιταλικες οπως η καρμποναρα αυθεντικη και διαφορες σαλατες!

Ευχαριστούμε, Maryaa K

Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καλο αλλα Οχι και το τέλειο μαγαζι που θα βρεις στην Νάξο! Μπορει να του έδινα και μια δεύτερη ευκαιρία! Πάντως σιγουρα δεν ενθουσιάστηκε κανεις μας!

Ευχαριστούμε, Constantinos M
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2017

Φιλικό προσωπικό πολύ καλό φαγητό για την αναλογία ποσότητας και τιμής.Μόνο καλά σχόλια γι αυτό το μαγαζί!

Ευχαριστούμε, ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ Ε
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε 2 οικογένειες μετα απο κριτικες που διαβασαμε στο site για φαγητό.Κοιτάζοντας τον κάταλογο έρχεται η γυναίκα του ιδιοκτητη και μας ενημερωνει ότι τους τέλειωσαν οι πίτσες γιατί είναι "κατεψυγμενες" και δεν είχε ο προμηθευτής τους αλλες να τους φερει. Πρώτο σοκ....κατεψυγμενες χωρίς να γράφει τίποτα ο καταλογος με κόστος 8 ,5 ευρώ. Παραγγελνουμε 8 μερίδες ζυμαρικων αφού μόνο αυτό είχε και μια σαλάτα για τα 4 παιδιά μας. Έρχονται 2 μπολακια "πατατακια" και λίγο αργότερα η σαλάτα καλούτσικη τίποτα το ιδιαίτερο. Τα πιάτα έρχονταν 1 -1 και μετα απο 1 ώρα και 15' παραπονεθηκαμε γιατί τα 3 παιδιά ακόμα ήταν νηστικα.Το γκαρσόνι πολύ εξυπηρετικος ο Γιάννης προσπαθούσε να ηρεμήσει τα πράγματα και έκανε ότι καλύτερο μπορούσε .Εννοείται οτι ζητούσαμε μπωλ με τυρί για κάθε μακαρονάδα που μας έρχονταν και όταν είπα στο σερβιτορο ότι κάθε πιάτο έπρεπε να συνοδεύεται από τυρί χωρίς να το ζητάμε από μόνοι μας αγχωμένος μονολόγησε "να δω αν φτανει".Πιπερι...ουτε για αστείο αφού οι δύο μύλοι που είχε ήταν άδειοι και αυτοί. Ψωμί δεν είχαν.. .Αλλά λογαριασμός 90 ευρώ με μια σαλάτα σε 8 άτομα και από μία μερίδα ζυμαρικών.....κατα τα άλλα τα πιάτα καλούτσικα!! !

1  Ευχαριστούμε, kyprianoy
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό ,φιλόξενοι και εξυπηρετικοί!!! Φάγαμε τις καλύτερες μακαρονάδες Καθώς και αλλά υπέροχα πιάτα !! Ο ιταλός σεφ είναι πλέον φίλος μας!! Σέβεται τον πελάτη και προσπαθεί για το καλύτερο!!! Αξίζει να το επισκεφτείτε...!!! Chao Marko... luka and konstantina!!

Ευχαριστούμε, loukant

Del Mar Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μουτσούνα, Νάξος

Μέλανες, Νάξος
Άγιος Προκόπιος, Νάξος

Del Mar Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!