Mykonos Princess Hotel(Άγιος Στέφανος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Mykonian Mare Luxury Boutique Hotel(Άγιος Στέφανος)
ΑΛΚΗΣΤΙΣ(Άγιος Στέφανος)
  • Δωρεάν στάθμευση
Ξενοδοχείο Άρτεμις(Άγιος Στέφανος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Villa Elina suites and more(Άγιος Στέφανος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Nimbus(Άγιος Στέφανος)
  • Δωρεάν στάθμευση
Liana Suites(Άγιος Στέφανος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Rooms Athanasia(Άγιος Στέφανος)
Δείτε την προσφορά
Grace Mykonos Hotel(Άγιος Στέφανος)
TripAdvisor
1.522
1.522
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχο ξενοδοχείο σ 'ένα από τα καλύτερα σημεία της Μυκόνου με εξαιρετική θέα ! Όλοι οι χώροι είναι πολύ προσεγμένοι με άριστη αισθητική , τα δωμάτια πολύ όμορφα άνετα και λειτουργικά . Μας εντυπωσίασε η ευγένεια και το σέρβις του προσωπικού που είχαν σκεφτεί τα πάντα για εμας, πριν από εμας !Σας ευχαριστούμε που κάνατε την επέτειο του γάμου μας αξέχαστη !

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Katrin S
Ο/η Alan_Kodzasov, General Manager του Rocabella Mykonos Hotel & SPA, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Ιουλίου 2017

Αγαπητοί Κατερίνα και Γιώργο,
Σας ευχαριστούμε πάρε πολύ για το υπέροχο αυτό σχόλιο!
Είμαστε πολύ χαρούμενοι ότι περάσατε όμορφα μαζί μας και ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε στο μέλλον:))
Να μας φιλήσετε την μικρή σας πριγκίπισσα!

Η κριτική γράφτηκε 27 Μαρτίου 2017

Τα λόγια είναι φτωχά να περιγράψουν την υπέροχη φιλοξενία του Rocabella art & spa Mykonos. Φανταστική τοποθεσία, καταπληκτικά δωμάτια, είναι το μέρος που θα ξεχαστείς από την καθημερινότητα. Χτισμένο με σεβασμό στο φυσικό τοπίο, αλλά παράλληλα με όλες τις ανέσεις.Εξαιρετικό πρωινό, πισίνα spa και γυμναστήριο σε πολύ όμορφους χώρους, οι οποίοι σου δίνουν με όλους τους τρόπους τη δυνατότητα να χαλαρώσεις.Το προσωπικό ευγενέστατο και πάντα εξυπηρετικό. Για τον διευθυντή τι να πρωτοσκεφτώ.. Βρε Άλαν είσαι τόσο φοβερός τύπος!!! Χαμογελαστός με καθαρό πρόσωπο, διαχυτικός και υπεύθυνος "ο συνδυασμός του Manager που οφείλεις να σέβεσαι και ταυτόχρονα προσθέτεις στους φίλους σου". Για μας είσαι ήδη ο νέος μας φίλος που θέλουμε να σε βλέπουμε πάντα έτσι, many thanks for everything και παρόλο που είναι η 5η φορά που ήρθα εγώ η 1η του Κώστα ,μου δημιουργείς μια καλή αφορμή να θέλω να σε δω σύντομα.Bravoooo!! Μαρία Ζακοπούλου & Κωνσταντίνος Καμινιώτης

Συμβουλή: Δωμάτιο σε υψηλότερους ορόφους , για πιο τέλεια θέα
  • Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, dsimvoulionpdd
Ο/η Alan_Kodzasov, General Manager του Rocabella Mykonos Hotel & SPA, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Μαρτίου 2017

Αγαπητοί Μαρία,
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο που αφιέρωσες αλλά κυρίως για την αγάπη σας που έλαβα μέσα από το υπέροχο σχόλιο αυτό!
Η έννοια του "Βρες δουλειά που να αγαπάς και δε θα ξανά χρειαστεί να δουλέψεις ούτε μια μέρα στη ζωή σου" ταιριάζει γάντι στη περίπτωση αυτή καθώς νιώθω τυχερός που μέσα από τη δουλειά μου, μου δίνεται αυτή η δυνατότητα να γνωρίζω ανθρώπους σαν εσένα και το Κώστα!
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για όλα και είμαι σίγουρος ότι θα τα ξαναπούμε πολύ σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2016

Το ξενοδοχείο είναι ισως απο τις καλύτερες επιλογές που μπορείς να κανείς στην Μύκονο. Η παροχες και το επίπεδο ειναι αψογες και αξίζει την τιμή του που είναι υψηλή μεν αλλα ειναι total value. Η θεα Είναι καταπληκτική και τα δωμάτια ευρυχωρα και πεντακαθαρα. Το πρωινο επίσης σε καλυπτει απόλυτα και η επιλογές πολλές. Μπροστά στην παράλια και εξυπηρετεί πολύ και τις οικογένειες με παιδιά.

Διαμονή: Ιούνιος 2016
1  Ευχαριστούμε, NIKOLAOS-NIKOL
Ο/η Alan_Kodzasov, Operations Manager του Rocabella Mykonos Hotel & SPA, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Ιουλίου 2016

Αγαπητέ Νίκο,
Σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλα σου λόγια όσον αφορά το ξενοδοχείο αλλά και τις παροχές μας.
Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι σας άρεσε η τοποθεσία, το δωμάτιο καθώς και το βραβευμένο πρωινό μας!
Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναέχουμε εδώ στο Rocabella και ως τότε σας ευχόμαστε καλό και δροσερό καλοκαίρι!

Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι απίστευτο έχει τρομερή θέα, βρίσκεται στον αγιο Στέφανο Μυκόνου. Διαθέτει σπα και πισινα!! Το μινι μπας σε μεταφέρει όπου χρειαστείς το φαγητό είναι εξαιρετικο! Δοκιμάστε το ριζότο λαχανικών είναι πραγματικά θεϊκό!!!! Πεντακάθαρα όλα και όλοι τους ευγενικοί.

Διαμονή: Νοέμβριος 2015, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Irene M
Ο/η RocabellaMykonos, Operations Manager του Rocabella Mykonos Hotel & SPA, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Νοεμβρίου 2015

Αγαπητή Ειρήνη,

Σε ευχαριστούμε πολύ για το πολύ ωραίο σχόλιό σου εδώ στο TripAdvisor.
Είμαστε χαρούμενη πως έιχατε μια φανταστική διαμονή σε μας και πως μπορέσταε να απολαύσετε τις εγκαταστάσεις μας:))
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον στο Rocabella και το Νησι των ανέμων ;)

Alan K.

Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Μπράβο σάς! Περάσαμε υπέροχες μέρες στο ονειρεμένο ξενοδοχείο σας ! Όλα ήταν φανταστικά, απίστευτα όμορφα διακοσμημένα δωμάτια, απίστευτη θέα και εξυπηρέτηση από όλο το προσωπικό! Το προτείνουμε σε όλους!

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Christos B
Ο/η RocabellaMykonos, Front Office Manager του Rocabella Mykonos Hotel & SPA, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Σεπτεμβρίου 2015

Αγαπητέ Χρήστο,

Σε ευχαριστούμε για το χρόνο καθώς και για τα καλά σου λόγια για το ξενοδοχείο μας.

Είμσατε χαρούμενοι που μαζί με τη σύντροφό σας περάσατε όμορφες στιγμές μαζί μας και θα χαρούμε να σας ξαναφιλοξενήσουμε στο Νησί των Ανεμων και το Rocabella Mykonos Hotel.

Άλαν Κ.