Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2019

Το πιο βρώμικο ξενοδοχείο που έχω επισκεφτεί.Το χώμα ήταν παντού, όπου και να επιανες όπου και να ακουμπούσες όλα ήταν γεμάτο χώμα Τα πάντα μέσα στο δωμάτιο σκουριασμένα, τα παράθυρα ξεχαρβαλωμένα ακόμη και οι κουρτίνες είχαν φύγει από την θέση τους και τις βάλαμε εμείς στην θέση τους. Το ερκοντισιον χαλασμένο με 40 βαθμούς θερμοκρασία έξω..Όταν παραπονέθηκαμε ο μάνατζερ ήταν αγενεστατος και φυσικα δεν μας αλλάξανε ποτε δωμάτιο και η απάντηση του ήταν τι θες να κάνουμε χάλασε. Στο πρωινό πήγαμε την πρώτη μέρα δεν είχε καμία σχέση με πρωινό αντίστοιχης κατηγορίας ξενοδοχείου και η υπάλληλος που ήταν εκεί κυκλοφορούσε με τα μαλλιά της ελεύθερα να ανεμίζουν από τον γνωστό αέρα της Μυκόνου πάνω από τα τρόφιμα που εμείς έπρεπε να φάμε. Φυσικα δεν πηγαμε ξανα.Στην ρεσεψιόν κανένας υπάλληλος δεν φορούσε καρτελάκι με το όνομα του και όταν Ρωτήσαμε το όνομα της υπαλλήλου η απάντηση της ήταν ότι δεν είναι υποχρεωμένη να μας δίνει τέτοιες πληροφορίες . Πληρώσαμε 850€ για 3 βραδυες και δεν μασ εδωσαν αποδειξη. Περιμεναμε και μονο οταν την ζητησαμε η υπαλληλος υποχρεωθηκε να μασ την δωσει ΖΗΣΑΜΕ ΜΙΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΚΉ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Για αυτό μείνετε μακρυά για το καλό σας και για την ηρεμία σας.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, 280.123.456
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2019

Υπεροχο ξενοδοχειο και ευγενεστατο προσωπικο! Το δωματιο ηταν πεντακαθαρο και με ολες τις ανεσεις. Απολαυσαμε το πλουσιο πρωινο με θεα στη θαλασσα. Απιστευτη χαλαρωση σε ενα ειδυλιακο μερος για να απολαυσεις τις διακοπες σου.. Σιγουρα θα το ξαναεπισκεφθω!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, KonTos_180
Ο/η MykonianMareHotel, General Manager του Mykonian Mare Luxury Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Ιουλίου 2019

Αγαπητέ KonTos_180,

Ευχαριστούμε θερμά για την άριστη βαθμολογία. Χαιρόμαστε που απολαύσατε το ξενοδοχείο μας και τις υπηρεσίες μας στο μέγιστο βαθμό.
Σας περιμένουμε σύντομα πάλι κοντά μας!

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2018

Για αλλή μια φορά επισκεύτηκα το αγαπημένο μου Mykonian Mare για ένα γρήγορο διάλλειμμα. Το ξενοδοχείο είναι καταπληκτικό ενώ καθε φορά ποτυ το επισκε΄πτομαι με εκπλησει με κάτι διαφορετικό ενώ το service βελτιώνεται συνεχώς.

Συμβουλή για το δωμάτιο: δωματιά με θεα στο λιμάνι
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, FURIUS1976
Ο/η MykonianMareHotel, Guest Relations Manager του Mykonian Mare Luxury Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ Furius1976,

ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας και για τη θαυμάσια κριτική. Χαιρόμαστε που συνεχίζετε να έχετε όμορφες αναμνήσεις και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.
Θερμούς χαιρετισμούς από όλη την ομάδα του Mykonian Mare.

Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι σε πολύ καλό σημείο! Το δωμάτιο υπέροχο, όπως ακριβώς και στις φωτογραφίες! Το προσωπικό ιδιαίτερα φιλικό και πάντα πρόθυμο να σε βοηθήσει σε ό,τι και αν χρειαστείς! Πολύ καθαροί χώροι! Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, alexisaT4676PX
Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2017

Απολαύσαμε την διαμονή μας.
Ολα ήταν εξαιρετικά,το δωμάτιο πεντακάθαρο και τεράστιο,δίπλα στην πισίνα.
Το πρωινό με μεγάλη ποικιλία, φρέσκα και παραδοσιακά προιόντα .Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό.
Επίσης μας άρεσε η θέα στην θάλασσα.
Το συνιστούμε για τις διακοπές σας.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Chris F