“ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!!!”
Κριτική για: Reeza Restaurant At Rocabella Mykonos

Reeza Restaurant At Rocabella Mykonos
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φάγαμε στο Reeza και πραγματικά οι γεύσεις ήταν κάτι το πρωτόγνωρο!!! Οι γεύσεις αναμιγνύονται με την ποιότητα των προϊόντων και έδιναν ένα φινο αποτέλεσμα γευστικης αίσθησης στον ουρανίσκο!
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!!!!

Ευχαριστούμε, Μάρη Κ

Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η ελληνική κουζίνα σε μια πολύ εκλεπτυσμένη , δημιουργική κ εκσυγχρονισμένη εκδοχή ,όλα τα πιάτα που δοκιμάσαμε ήταν εξαιρετικά , οι καινούριες εκδοχές που έχουν τις ρίζες τους σε ελληνικά παραδοσιακά φαγητά έχουν ως αποτέλεσμα ένα πολύ υψηλό γευστικό επίπεδο . Η περιποίηση από τους , ευγενέστατους και απόλυτα καταρτισμένους σερβιτόρους ήταν επίσης άψογη!

Ευχαριστούμε, Katrin S
Η κριτική γράφτηκε 17 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό , και εξυπηρετικό προσωπικό . Το πιάτο με το αυγό και τη μους πατάτας είναι διάλεκτο!

Ευχαριστούμε, Stavroula S
Ο/η Alan_Kodzasov, General Manager του Reeza Restaurant At Rocabella Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Μαΐου 2017

Αγαπητή Σταυρούλα,
Σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια και ελπίζουμε να σας δούμε κοντά μας σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2016

μου το πρότειναν κάποιοι φίλοι που έμεναν στο ξενοδοχειο εκει και πήγα με τη κοπέλα μου, το είδαμε και στο trip advisor κι ετσι και το επισκεφτήκαμε .μειναμε άφωνοι απο τη νοστιμιά των πιάτων μους πατατας με κροκέτα αυγού και τηγανητό καλαμάρι με σπανακορυζο . Δοκιμάσαμε ολα τα γλυκά κ ηταν ολα εξαιρετικά . Αν ξανά βρεθουμε στη μυκονο σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε κ το συστήνουμε ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, Kostas S
Ο/η Alan_Kodzasov, General Manager του Reeza Restaurant At Rocabella Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Οκτωβρίου 2016

Αγαπητέ Κώστα,
Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Είναι πάντα ωραίο συναίσθημα να λαμβάνουμε σχόλιο σαν το δικό σας και μας δίνετε κίνητρο να συνεχίσουμε τη πολύ καλή και νόστιμη δουλειά μας:))
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο εστιατόριο μας και γιατί όχι και στο ξενοδοχείο μας?!))

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Χαιρομαι που καθε φορα που τρωμε στο συγκεκριμενο εστιατοριο, ειναι και καλυτερη!!! Την τελευταια φορα δοκιμασαμε το τραγανο αυγο με μους πατατας και τρουφα, το καλαμαρακι με το σπανκορυζο(φανταστικο), τον τραγανο μουσακα( καλυτερο πιατο) και απο κυριως πιατα , το μυλοκοπι με σελινοριζα και το χοιρινο με τις φακιες. Τα γλυκα φοβερα και το service ευχαριστο! Αξιζει οποιος κατεβει στην μυκονο, να φαει σ´αυτο το εστιατοριο. Το προτεινω ανεπιφυλακτα!!!!

Ευχαριστούμε, Oxygen G
Ο/η Alan K, Operations Manager του Reeza Restaurant At Rocabella Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Ιουλίου 2016

Αγαπητέ Oxygen G,
Σας ευχαριστούμε για την εξαιρετική κριτική σας και χαιρόμαστε ιδιαίτερα για την προτίμησή σας!
Είμαστε τυχεροί που μπορούμε να συνδυάσουμε απίστευτη θέα και φανταστικό φαγητό στο εστιατόριο μας και σας περιμένουμε για άλλη μια Reeza εμπειρία!

Άλαν

Reeza Restaurant At Rocabella Mykonos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μύκονος (Χώρα), Μύκονος
Πλατύς Γιαλός, Μύκονος

Μύκονος, Κυκλάδες
Τούρλος, Μύκονος

Reeza Restaurant At Rocabella Mykonos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!