“Από τα καλύτερα εστιατόρια του νησιού”
Κριτική για: Metaxy Mas

Metaxy Mas
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Ειδικές περιστάσεις, Ρομαντικό, Επαγγελματικές συναντήσεις, Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Μεσημεριανό, Δείπνο, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 2 Απριλίου 2021

Δεν θα πω πολλά , το επισκεπτόμαστε συχνά, εξαιρετική γεύση και ποιότητα. Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι θα θέλαμε να ήταν μεγαλύτερος ο χώρος γιατί κατά την διάρκεια της σεζόν είναι συνεχώς γεμάτο και πρέπει πάντα να κλείνεις τραπέζι.

Ευχαριστούμε, _eugeniatsel

Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό, εξαιρετικό και το cheese cake επίσης. Το προσωπικό ευγενικό,πολύ εξυπηρετικό και πρόθυμο. Αυτό που δεν μας άρεσε ήταν ότι μας χτυπούσε ο ήλιος, δεν υπήρχε κάλυψη για σκιά παρά κάποιες ομπρέλες που δεν βοηθούσαν ιδιαίτερα. Οι τιμές τσουχτερές.

Ευχαριστούμε, Oliver1st
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020

Καταπληκτικό φαγητό, μπράβο, πεντανόστιμες γεύσεις ότι και αν πήραμε και τις 2 φορές που ήρθαμε κατά τις διακοπές μας στην Σαντορίνη. Το προσωπικό είναι ευγενέστατο. Το περιβάλλον μοναδικό. Πολύ καλές τιμές! Ένα εστιατόριο που αξίζει πολλά & δεν πρέπει να χασετε!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Vangelis K
Η κριτική γράφτηκε 31 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καπό μαγαζί που αξίζει να πάτε για φαγητό. Τρως παραδοσιακά και οικονομικά.

Θάνος - Ρουλα 8/2016

2  Ευχαριστούμε, thanosr92
Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε την τελευταία μέρα της παραμονής μας στο νησί και φάγαμε και ήταν τελεια!οτι παραγγείλαμε ήταν παρά πολύ ωραίο!ειδικα η σαλάτα με τα παντζάρια και το ορεκτικό με τα σπαράγγια!!!τελεια επιλογή και value for money!!!

Ευχαριστούμε, kalinder_alex

Metaxy Mas: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Οία, Σαντορίνη

Metaxy Mas: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!