“Μεσημεριανό γεύμα”
Κριτική για: Metaxy Mas

Metaxy Mas
Καλό για: Επαγγελματικές συναντήσεις, Ειδικές περιστάσεις, Τοπική κουζίνα, Οικογένειες με παιδιά, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Δείπνο, Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό, εξαιρετικό και το cheese cake επίσης. Το προσωπικό ευγενικό,πολύ εξυπηρετικό και πρόθυμο. Αυτό που δεν μας άρεσε ήταν ότι μας χτυπούσε ο ήλιος, δεν υπήρχε κάλυψη για σκιά παρά κάποιες ομπρέλες που δεν βοηθούσαν ιδιαίτερα. Οι τιμές τσουχτερές.

Ευχαριστούμε, Oliver1st

Καταπληκτικό φαγητό, μπράβο, πεντανόστιμες γεύσεις ότι και αν πήραμε και τις 2 φορές που ήρθαμε κατά τις διακοπές μας στην Σαντορίνη. Το προσωπικό είναι ευγενέστατο. Το περιβάλλον μοναδικό. Πολύ καλές τιμές! Ένα εστιατόριο που αξίζει πολλά & δεν πρέπει να χασετε!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Vangelis K
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καπό μαγαζί που αξίζει να πάτε για φαγητό. Τρως παραδοσιακά και οικονομικά.

Θάνος - Ρουλα 8/2016

1  Ευχαριστούμε, thanosr92
Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε την τελευταία μέρα της παραμονής μας στο νησί και φάγαμε και ήταν τελεια!οτι παραγγείλαμε ήταν παρά πολύ ωραίο!ειδικα η σαλάτα με τα παντζάρια και το ορεκτικό με τα σπαράγγια!!!τελεια επιλογή και value for money!!!

Ευχαριστούμε, kalinder_alex
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε «συστημένοι» καθώς μας είπαν ότι επιβαλλόταν μια επίσκεψη εδώ. Κάναμε κράτηση από νωρίς και πραγματικά ήταν από τις καλύτερες εμπειρίες στο νησί. Το φαγητό εξαιρετικό, όλοι απίστευτα ευγενικοί και χαμογελαστοί, και οι τιμές πολύ προσγειωμένες. Προτείνω ανεπιφύλακτα, θα ξαναέρθουμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, eleneclaire

Metaxy Mas: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Οία, Σαντορίνη

Metaxy Mas: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.