eDreams
Priceline
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 14 Απριλίου 2020

Βρέθηκα στο Sunny Place Resort για 3 μέρες, με μία φίλη μου. Υπάρχουν ταμπέλες σε όλη την διαδρομή, είναι εύκολο να το βρείτε. Τα δωμάτια είναι μεγάλα & άνετα, με ωραία θέα στην θάλασσα. Ο ιδιοκτήτης είναι ένας πολύ ευγενικός άνθρωπος . Θα το συνιστούσα & σε ζευγάρια & σε οικογένειες. Σίγουρα θα το ξανά επισκεφθώ.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
2  Ευχαριστούμε, Ksnantia
Ο/η Evangelos Christidis, General Manager του Sunny Place Resort Porto Heli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Απριλίου 2020

Αγαπητή κα Σουροβέλι,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση σας και να ενημερώσουμε οτι μετα την πρώτη σας επίσκεψη είστε πλέον μέλοι του Sunny Place Resort με εκπτώσεις όλο τον χρόνο.

Επίσης ευχαριστούμε θερμά για την τόσο θετική κριτική σας!!! Η ομάδα του Sunny Place Resort είναι πολύ ικανοποιημένοι που βοήσησαν στο να περάσετε τόσο όμορφα στις καλοκαιρινές σας διακοπές!

Σας περιμένουμε ξανά στο σύντομο μέλλον μαζί με την σύντροφο σας για να ανακαλύψετε κιάλλο την περιοχή μας.

Η κριτική έγινε: 14 Απριλίου 2020

Ειχαμε μια πολυ ωραια και ολοκληρωμενη εμπειρία στο sunny place resort, εξαιρετικη φιλοξενια και με την θαλασσα ακριβώς διπλα μας.Απολαύσαμε τις διακοπεσ μας και ενα ειναι το σίγουρο οτι θα ερθουμε ξανα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, 372elenip

Αγαπητέ κα Ελένη,

Η κριτική έγινε: 11 Απριλίου 2020

Καταπληκτική τοποθεσία! Καταπληκτικη φιλοξενία νοιώθειςσαν το σπίτι σου.Ο Βαγγέλης από την πρώτη στιγμή σε κερδίζει και νοιωθεις φιλικά και άνετα. Η θάλασσα υπεροχη. Τα δωμάτια καθαρά η θέα απίστευτη. Τα βράδυα ειδυλλλιακα , όμορφα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, _R4688NW
Ο/η Evangelos Christidis, General Manager του Sunny Place Resort Porto Heli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Απριλίου 2020

Αγαπητέ κε Στάθη,

Σας περιμένουμε ξανά στο σύντομο μέλλον μαζί με την σύντροφο σας για να ανακαλύψετε κιάλλο την περιοχή μας (Σπέτσες,Ύδρα, Πόρο, Σπήλαιο Φράχθη, Αρχαίο Θέατρο Επιδαυρου, κα.) και για μια ακόμη φορά την απόλυτη χαλάρωση και ηρεμία στην πισίνα μας!!

Η κριτική έγινε: 11 Απριλίου 2020

Η διαμονή μας στο sunny place μας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις!! Το μέρος ήταν ήσυχο και γαλήνιο,η θέα από το δωμάτιο φανταστική, τα στρώματα ο,τι καλύτερο και πάνω από όλα η εξυπηρέτηση που μας άφησε άφωνους...ο Βαγγέλης είναι ο καλύτερος οικοδεσπότης!!
Το συστήνω ανεπιφύλακτα για ζευγάρια, φίλους και οικογένειες... ικανοποιεί όλα τα γούστα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Y7172OF_

Αγαπητή κα Γεωργία,

Η κριτική έγινε: 7 Απριλίου 2020

Καταπληκτικό μέρος. Όλα ήταν υπέροχα! Τα λόγια είναι φτωχά μπροστά στην ομορφιά της θεάς, της άνεσης, της εξυπηρέτησεις, της καθαριότητας, της ηρεμίας και της καλής αισθητικής του καταλύματος.

Απίθανο μέρος που προτείνω και φυσικά θα ξανά πήγαινα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο