TripAdvisor
Κοιλάδα
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2019

Μια οικογένεια τεσσάρων ατόμων σε ένα όμορφο διαμέρισμα, με άνετα κρεβάτια, μεγάλο ψυγείο, κουζίνα για μαγείρεμα, τηλεόραση, air condition, άψογο room service κι από κάτω να σε περιμένει η πισίνα, για πρωινό, ή για βραδινό μπάνιο -η παραμονή μας, πραγματικά, ήταν υπέροχη. Ο Βαγγέλης, ψυχή του καταλύματος, είναι μακράν ο καλύτερος οικοδεσπότης που έχουμε συναντήσει. Θα επιστρέψουμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 8nkar
Ο/η EvangelosChristidis, Manager του Sunny Place Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητή κα Νίκη,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση που μας δείξατε και στην συνέχεια για την Εκπληκτική Κριτική σας!!!

Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ενα μικρό κατάλυμα κτισμένο σε μια πανέμορφη πλαγιά της Αργολίδας. Ψυχή του καταλύματος ο Βαγγέλης, έτοιμος ανά πάσα στιγμή να σε εξυπηρετήσει και να σε πληροφορήσει για την περιοχή κάνοντας τη διαμονή σου ευκολότερη και καλύτερη. Τα δωμάτια καθαρά, το στρώμα και τα μαξιλάρια καινούργια και αναπαυτικά. Ενας κήπος πάντα περιποιημένος γύρω από μια μικρή αλλά πεντακάθαρη πισίνα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, 539efim

Αγαπητή κα Έφη,

Η κριτική έγινε: 26 Μαρτίου 2019

Το δωμάτιο που επιλέξαμε Deluxe Διαμέρισμα ήταν αρκετά άνετο αλλά θα μπορούσε να είναι λίγο περισσότερο καθαρό και κυρίως ο χώρος του μπάνιου!
Το ξύλινο δάπεδο που υπάρχει στο μπαλκόνι θα πρέπει να διορθωθεί ώστε να μην αισθάνεται αυτός που περπατάει ότι ενοχλεί τους από κάτω.
Το όλο ξενοδοχείο θα μπορούσε να είναι λίγο πιο προσεγμένο και σίγουρα κάτι θα πρέπει να γίνει με την σήμανση του ξενοδοχείου από τον κεντρικό δρόμο του χωριού αφού αν δεν έχεις gps δεν το βρίσκεις με τίποτα και ειδικά βράδυ !!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα Deluxe Διαμερίσματα είναι ευρύχωρα!
Ευχαριστούμε, Alexandros H

Αγαπητέ κε Αλέξανδρε,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση που μας δείξατε και στην συνέχεια για την Κριτική σας!!!

Η ομάδα του Sunny Place Resort ειναι χαρούμενη που πέτυχε στο στόχο της και περάσατε μαγευτικά στον χώρο μας!! Σας ευχαριστούμε για τις διορθώσεις που μας προτείνετε! Η Διοίκηση θα τα λάβει υπόψιν της σοβαρά προς την αντιμετόπιση τους.

Να θυμάστε πως πλέον ειστε μέλοι του Sunny Place Resort και έχετε μοναδικές εκπτώσεις όλο τον χρόνο! Επίσης θα είναι τιμή μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο σύντομο μέλλον. Μένουμε ανοιχτά ολο τον χρόνο οπότε όταν χρειαστειτε ξανά κάποιο City Break θα είμαστε εδω για εσάς!!!

Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2019

Πολυ ομορφη τοποθεσια! Η θεα απο το δωματιο μας μαγεψε. Το δωματιο ηταν πολυ καθαρο και οι φωτογραφιες ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα! Το προσωπικο του ξενοδοχειου ηταν πολυ ευγενικο και προσχαρο να μας δωσει πληροφοριες για την περιοχη! Σιγουρα στο μελλον θα το επισκεφτω ξανα!

Ευχαριστούμε, Papadhmos
Ο/η EvangelosChristidis, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Sunny Place Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαρτίου 2019

Αγαπητέ κε Παπαδήμο,

Η κριτική έγινε: 1 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο καθαρό δωμάτιο! Καταπληκτική θέα στη θαλασσα! Φοβερό πρωινό δίπλα στη πισινα! Το Πόρτο Χέλι και η Ερμιόνη απέχουν μόλις 10 λεπτα. Ιδανικό για ζευγάρια και οικογένειες καθώς και για μονοήμερες εξορμήσεις στις Σπέτσες! Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, konexarchos
Ο/η EvangelosChristidis, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Sunny Place Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Μαρτίου 2019

Αγαπητέ κε Έξαρχε,