“Καλό είναι...”
Κριτική για: Το κάτι άλλο

Το κάτι άλλο
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2021

Μας το πρότειναν, στην πλατεία, καλός ο εξωτερικός χώρος. Δεν είχε πολύ κόσμο, γρήγοροι εξυπηρέτηση. Μέτρια φαγητά και σε σχέση οι τιμές τσιμπημένες. Μας δυσαρέστησε το γεγονός ότι ζητήσαμε ένα συγκεκριμένο τραπέζι, μας είπαν ότι ήταν κράτηση... κανείς δεν ήρθε!

Ευχαριστούμε, TAKELENI

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2020

Κακό service, 70 λεπτά για τα πιάτα, κρύο φαγητό, μέτριες γεύσεις, ακριβές τιμες, λάθος λογαριασμός (προς τα πάνω...), ο ιδιοκτήτης να ουρλιάζει στο προσωπικό παρουσία πελατών. Λάθη στην παραγγελία... από σεβασμό δεν φύγαμε, αλλά εισπράξαμε αρπαχτή... κρίμα.

Ευχαριστούμε, Dimitris K
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μετά την επίσκεψη στην γαλάζια λίμνη και τους καταρράκτες κοντά στο χωριό Σκρα σταματήσαμε για ένα μεζεδάκι με συνοδεία τσίπουρου ή γράπας όπως μας το είπαν...
Ζητήσαμε να μας ετοιμάσουν κάποια συνοδευτικά τα οποία ήταν όλα με τοπικά προϊόντα. Με χαμόγελο και φιλική διάθεση η ιδιοκτήτρια, μας καλωσόρισε και μας εξυπηρέτησε με τον καλύτερο τρόπο!
Στα ράφια υπήρχαν και παραδοσιακά γλυκά και προϊόντα για όποιον θέλει να πάρει μαζί του κάτι τοπικό. Σίγουρα αν ξαναβρεθούμε στην περιοχή θα ξαναπάμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Sissy S
Η κριτική γράφτηκε 21 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό. Υπέροχες σαλάτες. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Υπέροχο φαγητό με πολύ νόστιμο κοτόπουλο, κότσι και αρνί που δοκιμάσαμε εμείς. Το προσωπικό άριστο με εξαίρετη και φιλόξενη διάθεση. Μια οικογενειακή επιχείρηση με πολύ φιλόξενους ανθρώπους!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Eiriniroube
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή επιλογή αν βρεθείτε στην περιοχή. Γεύσεις ωραίες, φαγητό μαμαδίστικο. Μερίδες μεγάλες και πλούσιες, και τα τραπέζια στο κιόσκι τοποθετημένα όχι κολλητά το ένα με το άλλο, ώστε κάθεσαι άνετα και πολύ ευχάριστα. Εξυπηρέτηση άμεση και πολύ φιλική. Τιμές ικανοποιητικότατες. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Makednos

Το κάτι άλλο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γουμένισσα, Περιοχή Κιλκίς

Gevgelija, Southeastern Region
Γρίβα, Περιοχή Κιλκίς

Το κάτι άλλο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!