Σούπερ Τουρ

Ήταν όλα τέλεια.Ενα υπέροχο τουρ από των Κώστα.Τα τοπία και τα νερά της περιοχής δεν παίζονται... διαβάστε περισσότερα

aggelosr968
Τελεια εμπειρία

Πολυ καλες τιμες και πολυ ευχάριστη εμπειρια.Τα νερα ηταν κρυστάλλινα και αρκετα χλιαρά. Μας... διαβάστε περισσότερα

E604LO_

Η κριτική έγινε: 26 Φεβρουαρίου 2021

Άψογη ξενάγηση από ένα παιδί που αγαπάει την θάλασσα .Όταν επισκεφθούμε πάλι την Χειμάρρα θα μας ξανά πας βόλτα .

Ευχαριστούμε, thodoristh
Η κριτική έγινε: 19 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτη εμπειρία. Μας ξεναγησε στις πιο όμορφες παραλίες της Χειμαρρας. Αξίζει και με το παραπάνω οικονομικές τιμές για αυτά που παρέχει ( βολικά καθίσματα σκιά και την καλύτερη ξενάγηση). Να είναι καλά ο καπετάνιος !!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, leonidas_mpoutas
Η κριτική έγινε: 13 Φεβρουαρίου 2021

Εξαιρετικη εμπειρια με τον καλυτερο καπετανιο...Η καλυτερη ξεναγηση στις πανεμορφες παραλιες που δεν πρεπει να να λειπει απο της καλοκαιρινες διακοπες!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, _K1955VV
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2021

Μια εξαιρετική ξενάγηση από τον καπετάνιο που μας έδειξε κάποια από τα ομορφότερα μέρη της Χιμάρας. Μία αξέχαστη εμπειρία.

Ευχαριστούμε, agjelosk
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η πιο όμορφη εμπειρία που είχαμε στις διακοπές μας ήταν η βόλτα μας με το σκάφος!πηγαμε σε πολύ όμορφες παραλίες και ο καπετάνιος-ξεναγός ο Κώστας απίστευτο παιδί και πλ υπομονετικό να μας πάει σε όσες παραλίες μπορούσε!!το συστήνω ανεπιφύλακτα,απίστευτη εμπειρία!

Ευχαριστούμε, annalame