Σούπερ Τουρ

Ήταν όλα τέλεια.Ενα υπέροχο τουρ από των Κώστα.Τα τοπία και τα νερά της περιοχής δεν παίζονται... διαβάστε περισσότερα

aggelosr968
Τελεια εμπειρία

Πολυ καλες τιμες και πολυ ευχάριστη εμπειρια.Τα νερα ηταν κρυστάλλινα και αρκετα χλιαρά. Μας... διαβάστε περισσότερα

E604LO_

Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2021

Μια εξαιρετική ξενάγηση από τον καπετάνιο που μας έδειξε κάποια από τα ομορφότερα μέρη της Χιμάρας. Μία αξέχαστη εμπειρία.

Ευχαριστούμε, agjelosk
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η πιο όμορφη εμπειρία που είχαμε στις διακοπές μας ήταν η βόλτα μας με το σκάφος!πηγαμε σε πολύ όμορφες παραλίες και ο καπετάνιος-ξεναγός ο Κώστας απίστευτο παιδί και πλ υπομονετικό να μας πάει σε όσες παραλίες μπορούσε!!το συστήνω ανεπιφύλακτα,απίστευτη εμπειρία!

Ευχαριστούμε, annalame
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφη εμπειρία απίστευτη εξυπηρέτηση,κανένα παραπονο και αξίζει οποίος επισκεφθεί το μέρος εκεί να μη χάσει αυτό το θέαμα μια εκδρομή στις πανέμορφες παραλίες της Χειμάρρας!!

1  Ευχαριστούμε, Alexandros_kap7
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2020

Αξέχαστη εμπειρία όλα εξαιρετικά, η περιήγηση με το σκάφος ήταν πολύ όμορφη και διαδκεδαστικη... !!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, silviasP4786LO
Η κριτική έγινε: 29 Φεβρουαρίου 2020

Μια Πολύ όμορφη περιήγηση στα νερά της χειμαρρας (Ιόνιο).Το σκαφος,Ο καπετάνιος,Η εμπειρία ηταν όλα εξαιρετικά.Το προτείνω χωρίς καμία επιφύλαξη.Superrr !!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, aggelosr968