Μήνυμα από το Tripadvisor:Προσωρινά κλειστό
Ανοικτά σήμερα: Κλειστό
Αποθήκευση
Παιχνίδι και περιπέτεια στο νερό!

Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2019
acharokop
Λιβαδειά, Ελλάδα
Παιχνίδι για μικρούς και μεγάλους

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2019
Stergios S
Αθήνα, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2019

Περάσαμε υπέροχα. Τέλειο μέρος για διασκέδαση αλλά και χαλάρωση.Καλά συντηρημένο και καθαρό σε όλους τους χώρους. Ανακαινισμένες και καθαρές τουαλέτες. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Pathfinder664045
Ο/η aqua_creta, Public Relations Manager του Aqua Creta Limnoupolis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Οκτωβρίου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σας στο πάρκο μας και την υπέροχη κριτική.

Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2019

Η επίσκεψη στις εγκαταστάσεις είναι αρκετά ικανοποιητική για μικρούς και μεγάλους. Πισίνες, νεροτσουλήθρες διαφόρων κατηγοριών και δυνατότητα για παιχνίδια ιδιαίτερα για παιδιά έως και 12 ετών. Στα αρνητικά συγκαταλέγεται η υψηλή τιμή του εισιτηρίου και των λοιπών παροχών (καφές και φαγητό). Καλύτερο να προμηθευτείτε φαγώσιμα από πριν.

Ευχαριστούμε, acharokop
Ο/η aqua_creta, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Aqua Creta Limnoupolis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σας στο πάρκο μας και την υπέροχη κριτική.

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2019

Επισκεφτήκαμε τη Λιμνούπολη οικογενειακά τον Αύγουστο. Το πάρκο είναι αρκετά προσεγμένο με αρκετό προσωπικό σε όλα τα πόστα και αρκετά κοντά στα Χανιά. Υπάρχει δυνατότητα online έκδοσης εισιτηρίων, αλλά καλό είναι να επικοινωνήσετε πρώτα καθώς στην είσοδο υπάρχουν προσφορές.

Ευχαριστούμε, Stergios S
Ο/η aqua_creta, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Aqua Creta Limnoupolis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σας στο πάρκο μας και την υπέροχη κριτική. Το γεγονός ότι περάσατε υπέροχα και απολαύσατε την εμπειρία σας μαζί μας αποτελεί την καλύτερη ανταμοιβή για τις διαρκείς προσπάθειές μας προς βελτιστοποίηση των παρεχομένων υπηρεσιών και ικανοποίηση των επισκεπτών μας.

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2019

Τελειες εγκαταστασεις, ατελειωτες ωρες διασκεδασης με τα παιδια.Το φαγητο μετριο.πολυ καλη επιλογη για οικογενειακες διακοπες.

Ευχαριστούμε, argirokal

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η επίσκεψη μας ήταν προγραμματισμένη πριν έρθουμε στην Κρήτη μιας και είχαμε ξαναπάει πριν πολλά χρόνια.. χωρίς παιδιά τότε.. Αυτή τη φορά με δύο παιδιά δημοτικου ήταν απίστευτη εμπειρία γιατί δεν είχαν ξαναβρεθεί σε τετοιο χώρο και ο ενθουσιασμός ήταν μεγάλος και για αυτά και για μας !! Το πάρκο ήταν καλοδιατηρημένο καθαρό με πολλές ξαπλώστρες .Σε κάθε νεροτσουλήθρα υπήρχε προσωπικό που φρόντιζε για τον τρόπο που θα κάνουμε το παιχνιδι αλλά και την ασφάλεια μας. Στις πισίνες είχε ναυαγοσώστες . Τα καφε-εστιατορια που όπως έχει πει και η εταιρεία της Λιμνούπολης είναι μισθωμενα σε ιδιώτες (άρα πληρώνουν ενοικιο )!!! ήταν σχεδόν άδεια γιατί οι τιμές τους ήταν υψηλές ,αλλά και η ποιότητα όχι αντίστοιχη των τιμών.Αυτο βέβαια δεν είναι δικαιολογία από πλευράς επιχειρησης να συνεχίζει αυτή η τιμολογιακή πολιτική σε ένα χώρο που είσαι όλη μέρα και θες να πάρεις και τον καφέ σου και το σάντουιτς σου!!!Οι τουαλέτες σχετικά καθαρές σε ώρα αιχμής . Το πάρκιν άνετο και μεγάλο.Γενικα οι εντυπώσεις καλές

Ευχαριστούμε, 78georgea
Ο/η aqua_creta, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Aqua Creta Limnoupolis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σας και την υπέροχη κριτική!

Το γεγονός ότι περάσατε υπέροχα και απολαύσατε την εμπειρία σας μαζί μας, αποτελεί την καλύτερη ανταμοιβή για τις διαρκείς προσπάθειές μας προς βελτιστοποίηση των παρεχομένων υπηρεσιών και ικανοποίηση των επισκεπτών μας.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι παρόλο που τα καταστήματα εστίασης εντός του πάρκου έχουν μισθωθεί σε εξωτερικούς ντόπιους επιχειρηματίες, καταβάλλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια προς βελτιστοποίηση των παρεχομένων προϊόντων και υπηρεσιών στους επισκέπτες μας.

Επιπροσθέτως, αξίζει να σημειωθεί ότι δεν υπάρχει καμιά δέσμευση των πελατών μας, όσων αφορά την κατανάλωση τροφίμων - ποτών και επιπλέον, όπως θα προσέξατε, παρέχεται και η επιλογή καταστήματος mini market εντός των εγκαταστάσεων.

Εκτιμάμε πάντα κάθε κριτική των επισκεπτών μας και σας διαβεβαιώνουμε ότι λαμβάνονται σοβαρά υπόψη.