Η κριτική έγινε: 16 Νοεμβρίου 2020

Ένα εξαιρετικό κατάλυμα, πολύ προσιτό. Value For Money. Άνετα, ευρύχωρα δωμάτια με υπέροχη θέα σε όλο το Καρπενήσι. Πολύ γευστικό, πλούσιο πρωινό. Εξαιρετικό παραδοσιακό lobby με μεγάλο τζάκι . Το ξενοδοχείο βρίσκεται στο κεντρικό πεζόδρομο του Καρπενησίου, δίπλα στα μαγαζιά και στην κεντρική πλατεία - αγορά. Υπάρχει δωρεάν μεγάλος χώρος στάθμευσης πολύ κοντά στο κατάλυμα. Η κυρία Ξένη, ευγενέστατη, πρόσχαρη, άριστη επαγγελματίας και διατηρεί άριστα το επίπεδο φιλοξενίας. Οι τιμές πολύ καλές, προσιτές, λογικές. Εξαιρετική τοποθεσία, Πλούσιο Πρωινό, Άνετα & Ευρύχωρα Δωμάτια, Θέα την Πόλη του Καρπενησίου & το Βελούχι, Κοντά σε θέση δωρεάν πάρκινγκ, δίπλα στη κεντρική πλατεία, πολύ Βολικό, άριστο & ευγενικό προσωπικό, άνετα κρεβάτια, μεγάλο μπάνιο, υπέροχη θέα.

Κα Λιάπη & Κος Παρασκευάς.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Πολύ ωραία Θέα, ευρύχωρα άνετα δωμάτια, μεγάλο μπάνιο.
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, vasilisf192
Η κριτική έγινε: 30 Οκτωβρίου 2020

Το ξενοδοχείο "Ελβετία" βρίσκεται στο κέντρο του Καρπενησίου. Είναι φροντισμένο και καθαρό. Το δωμάτιό μας ήταν ευρύχωρο και πεντακάθαρο, με ωραία θέα προς την πόλη. Το πρωινό ήταν καλό, με αρκετές επιλογές. Το προσωπικό ήταν εξυπηρετικό και ευγενικό.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, 197rk
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020

Δυστυχώς,παρόλο την καλή τοποθεσία η εξυπηρέτηση ήταν χάλια.. πρώτη φορά βλέπω ρεσεψιόν χωρίς προσωπικό και με αναμονή 20 λεπτών να μας ενημερώνει υπάλληλος απέναντι μαγαζιού ότι θα έρθει σε λίγο....μας έδωσαν λάθος δωμάτιο και μετά από 45 λεπτά ενώ είχαμε τακτοποιηθεί μας παίρνουν τηλέφωνο και μας κατηγόρησαν ότι μόνοι μας πήραμε το κλειδί από τον πάγκο...και την ώρα της αναχώρησης το πρωί ενώ έπρεπε να έχουμε φύγει ήδη 8 περιμέναμε 20 λεπτά να έρθει ο υπάλληλος της ρεσεψιόν...πάλι δηλαδή χωρίς προσωπικό το ξενοδοχείο.!!και όλα αυτά για μια μέρα παραμονής...!!!Απλά απαράδεκτο!!!!

Ευχαριστούμε, Q5385DE_
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

ενα ξενοδοχειο κυριολεκτικα στην καρδια της πολης , μερικα βηματα απο την κεντρικη πλατεια που προσφερει με παρα πολυ χαμηλες τιμες και πολλες επιλογες δωματιων , την δυνατοτητα σε μια οικογενεια να απολαυσει τον καταπληκτικο αυτο τοπο χωρις να χρειαζεται να ξοδεψει μια περιουσια.

Συμβουλή για το δωμάτιο: δεν εχει παρκινγκ αλλα σε 200 μετρα υπαρχει το δημοτικο.
Ευχαριστούμε, D9189VZ_
Η κριτική έγινε: 5 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φιλικό περιβάλλον με ωραίο χώρο -καθιστικό. Το επισκεφτήκαμε για αλλαγή χρόνου. Η κα Ξένη ευγενέστατη μας εξυπηρέτησε με πολύ κέφι. Αλλάξαμε χρονιά στο τζάκι του logi με μουσική που έπαιζε ένα κιθαρίστας και κόψαμε την πίτα . Το πρωινό καλό. Πιστεύω ότι η σχέση τιμή παροχής είναι οκ. Πάρκινγκ έχει έξω από το ξενοδοχείο για αποβίβαση και λίγο πιο πάνω το δημοτικό πάρκινγκ. Θα το επισκευτομουν ξανα

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, DIMITRIS1972