“αξίζει!!!!”
Κριτική για: Το Αντάμωμα

Το Αντάμωμα
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2017

Ο χώρος είναι φανταστικός, πολύ πραδοσιακός και ζεστός με μοναδική θέα στο βουνό. Το φαγητό αρκετά ικανοποιητικό(όχι όμως οι τηγανητές πατάτες δεν ήταν καθόλου νόστιμες). Επίσης εξαιρετικό ροζέ χύμα κρασί. Το προσωπικό πολύ καλό. Από τιμές οκ γενικα αν και θα μπορούσαν και καλύτερα σε ορισμένα πιάτα(τα κυρίως είχαν 10 ευρώ/πιάτο).

2  Ευχαριστούμε, Eugenia P

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Πολύ ωραίο περιβάλλον, και πολύ καλό φαγητό. Οι ιδιοκτήτες εξαιρετικοί και πάρα πολύ καθαρό. Συστήνω ανεπιφύλακτα τη φασολάδα.

4  Ευχαριστούμε, Vicky T
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ότι και αν έφαγα μου άρεσε. Χόρτα, κατικι, κόκορα κρασάτο, με χυλόπιτα και αρνάκι στο φούρνο ήταν καλό. Καλό κρασί. Κανονικά τιμές. Απλά δεν σου φέρνει κατάλογο και αυτό μου χτυπάει άσχημα... Κατά τα άλλα είναι καλό το μαγαζί καθαρό και με καλή θέα.

4  Ευχαριστούμε, Koulos87
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος χώρος με ωραία θέα. Καταπληκτικός κοκκορας κοκκινιστός ενώ το ροζέ βιολογικό κρασί απο τα καλύτερα που έχω συναντήσει. Αξίζει να το επισκεφτείτε.

3  Ευχαριστούμε, Nikos A
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο μαγαζί στην πλατεία του χωριού !!
Είχαμε ξαναπάει πριν 5-6 χρόνια και μείναμε παρά πολύ ευχαριστημένοι από το φαγητό !!
Έτσι πήγαμε και φέτος την ημέρα της πρωτοχρονιάς και πάλι ήταν όλα υπέροχα
Τέλειο φαγητό και πολύ λογικές τιμές
Άριστη εξηπηρετηση !!
Το προτείνω ανεπιφύλακτα

5  Ευχαριστούμε, Anna G

Το Αντάμωμα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καρπενήσι, Περιοχή Ευρυτανίας

Το Αντάμωμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!