“Μετριο”
Κριτική για: Mesostrati

Mesostrati
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η ατμοσφαιρα τιποτα το ιδιαιτερο.το φαγητο ηταν μετριο.οι μεριδες αρκετα μικρες που δεν δικαιολογουν την τιμη τους.το καπνισμα δεν επιτρεποταν.δεν θα πηγαιναμε παλι!

1  Ευχαριστούμε, Trek688273
Ο/η ntora1977, Ιδιοκτήτης του Mesostrati, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιανουαρίου 2017

H κριτική σας νομίζω μας αδικεί ! Παρόλα αυτά είναι η γνώμη σας και θέλουμε να σας την αλλάξουμε με μια δεύτερη επίσκεψη στο Μεσοστράτι,σας ευχαριστούμε. (Το τσιγάρο δεν επιτρέπεται σε χώρους εστίασης.)

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017

Ολα τα γευματα ηταν μετρια. Οι τιμες νορμαλ, μεριδες κανονικες προς μικρες. Φαγαμε αγριογουρουνο 5/10
λουκανικο 9/10
μελιτζανες με μοσχαρι 9/10
ρεβιθια 8/10
χυλοπιττες 6/10
μπριζολες 7/10

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, jerrynarek
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος κ ζεστός με δυο αίθουσες κ τζάκι,πολλά μαγειρευτά φαγητά αλλά κ της ώρας,με λίγα λόγια μια πολυ καλή οικογενειακή ταβέρνα με.πολλές επιλογές κ τιμές λογικές!το σέρβις ικανοποιητικό!

Ευχαριστούμε, Τονια Κ
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καλή εξυπηρέτηση!Το φουρνάκι μικροκυμάτων πολύ γρήγορο και δυνατό!!Ζυμαρικά λαπάς. Γενικά το φαγητό αδιάφορο. Ωστόσο είχε το ωραιότερο ψωμί που υπάρχει!

3  Ευχαριστούμε, EirKon
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περνούσαμε κάθε μέρα από Mesostrati και βλέπαμε πάντα αρκετά αυτοκίνητα παρκαρισμένα. Δεν πήγαμε στην Αντιγόνη στο Κρίκελο λόγω καιρού και αποφασίσαμε να επισκεφτούμε την Αντιγόνη στο Mesostrati. Μείναμε κατενθουσιασμένοι τόσο από την ποιότητα και τη νοστιμιά των φαγητών, όσο και από την ευγένεια και την άμεση εξυπηρέτηση, ιδιαίτερα της υπέροχης ιδιοκτήτριας η οποία έμεινε στην καρδιά μας. Ξεχωρίζουμε παιδάκια αρνίσια, κοτόσουπα, σαλάτες, πέστροφα, κατίκι, χοιρινή μπριζόλα, πίτες και κερασμένο γαλακτομπούρεκο (δεν υπάρχει). Οι τιμές λογικές (πιο λογικές σε σχέση με αυτά που πήγαμε στην περιοχή). Συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές.

Ευχαριστούμε, Kyriakos P

Mesostrati: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μικρό Χωριό, Περιοχή Ευρυτανίας
Καρπενήσι, Περιοχή Ευρυτανίας

Καρπενήσι, Περιοχή Ευρυτανίας
Μέγα Χωριό, Καρπενήσι

Mesostrati: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!