“Λευτερης σωση χρηστος λορα καβαλα”
Κριτική για: Ταβέρνα Η Φωλία

Ταβέρνα Η Φωλία

Ήρθαμε στη ταβέρνα αυτή χωρίς να διαβάσουμε κριτικές. Μας άρεσε το μενού και καθίσαμε. Φάγαμε καταπληκτικά. Τα φαγητά υπέροχα και οι τιμες πολύ καλές. Το προσωπικό ευγενέστατη. Σερβιριστικαμε πολύ γρήγορα. Ο ιδιοκτήτης φανταστικός. Πήγαμε να φύγουμε γιατί κρατουσαμε πολύ ώρα το τραπέζι και ερχονταν συνέχεια κόσμος και δεν μας αφηνε να σηκωθούμε.όταν ξαναερθουμε καρπενησι θα είναι η πρώτη μας επιλογή.

Ευχαριστούμε, Sosi K

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το μαγαζι καθημερινή απόγευμα μετά από ταξίδι. Το επιλέξαμε γιατί υπήρχε κουράσει από το ταξίδι ήταν στο κέντρο της πόλης με μάλλον καλές κριτικές! Κατά την γνώμη μου το μαγαζι δεν ανταποκρίνεται στην περιοχή και τις απαιτήσεις της(μου). Συγνώμη αλλά δεν μπορεί ένα μαγαζι στο Καρπενήσι να έχει κατεψυγμένη μπριζόλα (το πιο απλό) και να την ψήνει σε πλατό! Βέβαια αυτή είναι η δίκη μου γνώμη οποίος θέλει μπορεί πάει!

Ευχαριστούμε, kitrinos21
Ο/η fotispapeb, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Η Φωλία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Κανεις μεγάλο λάθος, σίγουρα δεν μπορείς να καταλάβεις τι τρώς. Κατεψυγμένη μπριζόλα με 3 κρεοπωλεία σε ακτίνα 30 μέτρων δεν γίνεται. Όσο για το αν έχουμε κάρβουνα, δεν αξίζει να σου απαντήσουμε. Απορώ όμως αφού δεν σου άρεσε , γιατί δεν ενημέρωνες να σου λυθούν οι απορίες εκείνη τη στιγμή?

Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020

Εξαιρετικό φαγητό, ζεστός χώρος, ευγενέστατοι ιδιοκτήτες. Αξίζει να το επισκεφτείτε σας το προτείνω χωρίς δεύτερη σκέψη.

Ευχαριστούμε, 268nikoss
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2020

Είναι μια οικογενειακή επιχείρηση και ολοι οι άνθρωποι της οικογενειας ηταν ευγενεστατοι και μας υποδέχτηκαν με χαμογελο. Πρόθυμοι πολυ να μας εξυπηρετήσουν σε οτι ζητησαμε. Παραγγειλαμε χοιρινες μπριζολες και σουβλακια. Το φαγητο ηταν παρα πολυ νοστιμο και το ψησιμο του κρεατος,ακριβως όπως το ζητησαμε. Σίγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε, οταν ξαναβρεθουμε στο Καρπενήσι.Υ. Γ. Συγχαρητήρια για την ευγένεια και την περιποίηση του Χρυσοβαλαντη.

Ευχαριστούμε, Konstans82
Ο/η fotispapeb, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Η Φωλία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ.

Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Εξυπηρετικοτατοι και πολύ φροντιστικοι!! Μας πρόσφεραν απίστευτα σουτζουκάκια και αρνάκι που ελιωνε στο στόμα! Ο χώρος ζεστός και φιλόξενος. Αξίζει να το επισκεφτείτε!

Ευχαριστούμε, dionym177

Ταβέρνα Η Φωλία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καρπενήσι, Περιοχή Ευρυτανίας

Ταβέρνα Η Φωλία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.