Lecadin Hotel
  • Υπηρεσία δωματίου
Levanta(Μέγα Χωριό)
Chalet Likouresi Village(Καρπενήσι)
  • Δωρεάν στάθμευση
Country Club Hotel & Suites(Καρπενήσι)
Natura Chalets(Καρπενήσι)
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε στο ξενοδοχείο για το 3μερο της αποκριάς. Πραγματικά βρίσκεται στην πιο όμορφη θέση της περιοχής με ανεμπόδιστη θέα. Αν και το ξενοδοχείο δεν είναι πρόσφατα ανακαινισμένο στους κοινόχρηστους χώρους παρολαυτα είναι πεντακάθαρο, με καινούριο έπιπλα στα δωμάτια και αρκετά από τα μπάνια του ανακαινισμένα. Εμείς αν και μείναμε σε δωμάτιο με μη προσφατως ανακαινισμένο μπάνιο δεν αντιμετωπίσαμε κανένα πρόβλημα καθώς ήταν πεντακάθαρο, με είδη περιποίησης σαμπουάν, αφρόλουτρο και πολύ ωραίες πετσέτες. Διαθέτει δε και αυτό είναι και το δυνατό του σημείο εξαιρετικό φαγητό και πολύ πλούσιο πρωινό. Άξιο αναφοράς και το ευγενεστατο προσωπικό. Κριτικές περί ελλιπούς θέρμανσης και καθαριότητας αποτελούν για μένα κριτικές ανωμάλων ανθρώπων και σίγουρα καλοπροαίρετων...Εμείς σκάσαμε κυριολεκτικά. Είπαμε πως χρειάζεται ανακαίνιση...αλλα Όχι και άμεση. Μπορεί κανείς άνετα να περάσει ένα τριήμερο εξαιρετικό πάντα τίμια και όμορφα σε σχέση μ αυτό που δίνει. Άλλωστε το λέει και το ξενοδοχείο...είναι 2 αστέρων...άσχετα αν παρέχει υπηρεσίες 4αρων. Θα ξαναπάμε άνετα.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Χαρίλαος Κ
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018

Το ξενοδοχείο είναι χτισμένο σε πολύ προνομιακή θέση, με θέα που σου κόβει την ανάσα.Το δωμάτιο που μείναμε ήταν ανακαινισμένο και καθαρό με άνετο στρώμα και ένα καταπληκτικό μπαλκόνι. Κατά τη διάρκεια της διαμονής μας εντυπωσιαστήκαμε από την άψογη εξυπηρέτηση, τη φιλοξενία και τη ζεστασιά των ανθρώπων εκεί, λόγος ικανός για να το επισκεφτούμε ξανά! Σας ευχαριστούμε για το όμορφο Σαββατοκύριακο!

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, asimina02
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2018

Αυτό που σε ξεκουράζει σε ένα ταξίδι είναι να συναντάς ανθρώπους που μπορούν να σε κάνουν να νιώσεις ζεστασιά. Αυτό έννοιωσα και εγώ στο ταξίδι μου. Πολύ καλό σέρβις, προσωπικό πρωϊνό με κατιτίς διαφορετικό κάθε μέρα!, 'Ο,τι χρειαστήκαμε ήταν πάντα κάποιος να μας εξυπηρετήσει. Η διαμονή μου εκεί ήταν από καλύτερη και από ξενοδοχεία υπερπολιτελή. Ευχαριστούμε! θα ξανάρθουμε σίγουρα.

Συμβουλή: warm rooms and people, great view
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, KarVas
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιανουαρίου 2018

Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι απίστευτη με εξαιρετική θέα σε όλη την περιοχή. Στα συν του και η φιλοξενία και η ζεστασιά του προσωπικού όπως επίσης και το καταπληκτικό φαγητό. Το δωμάτιο που φιλοξενηθήκαμε ήταν ανακαινισμένο και πεντακάθαρο.

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Παναγιώτης Χ
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2018

Οταν επισκεφτηκαμε το ξενοδοχειο ημασταν ιδιαιτερα επιφυλακτικοι λογω των προηγουμενων κριτικων. Εμεις αυτες τις κριτικες δε μπορουμε να τις επιβεβαιωσουμε. Τα συν ειναι η θεση και η εγγυτητα στο κεντρο της πολης, το εξυπηρετικο προσωπικο (θα θελαμε να ευχαριστησουμε και τον σεφ για την δουλεια του) και τελος το δικο μας δωματιο μπορει να μην τα εσπαγε.. ηταν ομως ανετο και ειχε ανακαινισθει (αν και παντα υπαρχει περιθωριο για κατι καλυτερο) . Το πρωινο και το βραδινο ηταν πληρες και αρκετα ικανοποιητικο.
Βεβαια το ξενοδοχειο ειναι μια παλια κατασκευη, υπαρχει ακομα πολλη δουλεια σε οτι αφορα την ανακαινιση του π.χ. η κεντρικη εισοδος θυμιζει κατασκευες μιας αλλης εποχης και ειμαι σιγουρος οτι ξερετε και εχετε και εσεις εντοπισει τα προβληματα.
θεωρω ομως οτι το lecadin παρολα αυτα αποτελει μια αξιοπρεπης και οικονομικη λυση για την πολη σας δεδομενου οτι το ξενοδοχειο εχει πιατο ολο το Καρπενησι.
Σας αξιολογησα με 4 γιατι εκρινα οτι το 3 θα αδικουσε την προσπαθεια σας και να σας ενθαρυνω να συνεχισετε πιο δυναμικα. Οταν ξαναεπισκεφτουμε την πολη σας θα θελαμε να σας ξαναδουμε .

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Nikos K