“Βόλτα για καφέ ”

Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Περιγραφή: Καφέ-Μεζεδοπωλείο
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το συγκεκριμένο καφέ σήμερα 6/11/2020 και βρήκαμε καλύτερο χώρο και εξυπηρέτηση από αυτό που διαβάζαμε στις κριτικές. Πρώτη φορά πάμε σε καφέ που ο ιδιοκτήτης ενδιαφέρεται τόσο πολύ για την ποιότητα του καφέ του. Φώτη σε ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία, σίγουρα θα τα ξαναπούμε τον Μάιο! Δημήτρης + Δήμητρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, DimitrisK2806

Πήγαμε τυχαία το πρωί και μείναμε με το στόμα ανοιχτό.Εξαιρετικό πρωινό και καφές σε μια ονειρεμένη ατμόσφαιρα με το δάσος να σε αγκαλιάζει και κάθε ματιά να είναι και μια ξεχωριστή φωτογραφία.Εξυπηρέτηση όπως πρέπει να είναι, ιδιαίτερες γεύσεις σε μοναδικά σερβίτσια..οι άνθρωποι ξέρουν πολύ καλά τον τρόπο να μείνεις ενθουσιασμένος.Το πιο ιδανικό μέρος για πρωινό σίγουρα, στην περιοχή κατα τη γνώμη μου.

Ευχαριστούμε, Sotiris7771
Ο/η f_doussan, Γενικός Διευθυντής του Villaggio Café Mezé, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Ευχαριστούμε θερμά για τα πολύ καλά σχόλια και την βαθμολογία σας.
Χαίρομαι ιδιαίτερα που μας προτιμήσατε, και μείνατε αρκετά ικανοποιημένοι τόσο με το χώρο μας όσο και με τις παροχές μας.

Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τελειο!!
Φρεντο με τριμμενο παγο και οι μεζεδες πεντανοστιμοι.
Ωραιος χωρος απψογοι ανθρωποι αψογο σερβις.
Σε ολα υπαρχει μια ποιοτητα.
Αν βρεθειτε προς τα εκει αξιζει να το επισκεφθειτε!

Ευχαριστούμε, 947fanise
Ο/η f_doussan, Γενικός Διευθυντής του Villaggio Café Mezé, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2020

Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ρακόμελο και μεζέδες. Εξαιρετική εξυπηρέτηση και ευγένεια. Η καπνιστή πέστροφα με την πιπεριά Φλωρίνης όνειρο.

Ευχαριστούμε, 101christosn
Ο/η f_doussan, Γενικός Διευθυντής του Villaggio Café Mezé, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Οκτωβρίου 2020

Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικη επιλογη.. Ενας υπεροχος και ζεστος χωρος στο κεντρο του χωριου.. φοβερο φαγητο αριστη εξυπηρετηση και πολυ καλες τιμες.. Μην βιαστειτε να φυγετε πριν δοκιμασετε το χειροποιητο παγωτο με γλυκο του κουταλιου !!!

Ευχαριστούμε, bills646
Ο/η f_doussan, Γενικός Διευθυντής του Villaggio Café Mezé, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Οκτωβρίου 2020

Φώτης Δ

Villaggio Café Mezé: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μικρό Χωριό, Περιοχή Ευρυτανίας
Καρπενήσι, Περιοχή Ευρυτανίας

Villaggio Café Mezé: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.