“Ωραίο μέρος αλλά όχι για το γαλακτομπούρεκο”
Κριτική για: Το Ρακόμελο

Το Ρακόμελο
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ

Πηγαίνεις σε αυτό το μαγαζί γιατί θέλεις και εσύ να δοκιμάσεις το περιβόητο γαλακτομπούρεκο ,τελικά το γαλακτομπούρεκο που μας κέρασαν πριν σε μια ταβέρνα είναι μακράν καλύτερο.πολυ ευγενικός ο κύριος που μας εξυπηρέτησε, ωραία τοποθεσία . Εννοείται θα ξαναπήγαινα για να δοκιμάσω κάτι άλλο

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 182evik

Η κριτική γράφτηκε 31 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αξίζει σίγουρα μια στάση για να χαζέψεις τη θέα και να φας ένα τέλειο γαλακτομπούρεκο ! Και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό .

1  Ευχαριστούμε, dionysia21
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2020

Τέλεια γλυκά και τέλειος καφές!! Ήρθαμε την πρώτη μέρα που φτάσαμε στη περιοχή και για τις επόμενες 3 μέρες ερχόμασταν κάθε μέρα !! Πολλοί φιλικοί ο Θανάσης και ο Κώστας και μας κατατοπίσαν σχετικά δίνοντας μας και ένα βιβλιαράκι με αξιοθέατα της περιοχής!!Θα έρθουμε ξανά!!

Ευχαριστούμε, mariosnak
Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2020

Μαγευτικό μέρος , με απίστευτη θέα πολύ ευγενεστατο προσωπικό , απίστευτος καφες και γλυκά . Αν έρθετε ποτέ στο μεγάλο Χωριό πρέπει να κάνετε μια στάση στο Ρακόμελο . Μπράβο και πάλι μπράβο συνεχίστε την καλή δουλειά !!!!

Ευχαριστούμε, Aris90M
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε ακούσει για το φημισμένο γαλακτομπούρεκο στο Ρακόμελο και έτσι είπαμε να το δοκιμάσουμε.
Καθισμένοι στο εσωτερικό του μαγαζιού, με θέα τα έλατα και την πάχνη που τα αγκάλιαζε, είπαμε να το δοκιμάσουμε.
Δεν έχω λόγια. Ολόφρεσκο και γευστικότατο.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

3  Ευχαριστούμε, Alexfwt

Το Ρακόμελο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μικρό Χωριό, Περιοχή Ευρυτανίας

Το Ρακόμελο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!