Agroktima ArmoniaKarpenision
Οι online ταξιδιωτικοί συνεργάτες μας δεν παρέχουν τιμές για αυτό το ξενοδοχείο, αλλά μπορούμε να αναζητήσουμε άλλες επιλογές στην περιοχή (Καρπενήσι)
Δείτε διαθέσιμα ξενοδοχεία
Ονειρόπετρα(Καρπενήσι)
Lecadin Hotel(Καρπενήσι)
  • Εστιατόριο
Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια ανάσα από το Καρπενήσι βρήκαμε αυτά τα υπέροχα ξύλινα σπιτάκια του κου Φίλιππου! Φοβερή τοποθεσία, δίπλα στον ποταμό και το δάσος! Το αγρόκτημα ήσυχο, καθαρό και περιποιημένο! Έχει ζωάκια, λίμνη και κούνιες! Μέχρι και γήπεδα μπάσκετ και ποδοσφαίρου! Ο μικρός μας ξετρελάθηκε με τις πάπιες!
Τα σπιτάκια διπατα και πολύ ζεστά, ανάψαμε το τζάκι και σκάσαμε, έξω 2 βαθμούς μέσα 20!! Στην σοφίτα που είναι η κρεβατοκάμαρα έχει δύο μεγάλα παράθυρα που βλέπετε τον ουρανό...
Το πρωινό χειροποίητο και εύγευστο! Περάσαμε τέλεια!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Explorer_Unlimited
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός χώρος,πανέμορφο τοπίο,πεντακάθαρο κατάλυμα !σε τέτοιο σημείο όπου μπορείς να επισκεφτείς τα παντα!!οι ιδιοκτήτες φιλόξενοι και προσχαροι σε κερδίζουν πριν καν τους συναντήσεις! Σε Θα το επισκεφτούμε ξανά σιγουρα! Ευχαριστούμε πολύ!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από την πρώτη στιγμή που μίλησα στο τηλέφωνο με τον κ Φίλιππο με κέρδισε η ευγένεια του και η πρόθυμια του να μας εξυπηρετήσει. Στην ερώτηση μου για ξύλα στο τζάκι μου απάντησε όσα θέλετε όποτε θέλετε. Για το πρωινό μου απάντησε ότι ώρα και να ξυπνήσετε το πρωινό θα σας περιμένει.κατα την άφιξη μας εκεί πέρα από το υπέροχο τοπίο γνώρισα και την κ Δήμητρα η οποία ήταν τόσο ευγενική και οικεία που μας κέρδισε αμέσως. Μας βοήθησαν πολύ σε όλα όπως που θα πάμε πως θα πάμε και η κουβέντα τους ότι το κινητό του κ Φιλίππου είναι 24 ώρες στη διάθεση μας αν μας συμβεί κάτι.Δεν την ακούς συχνά αυτή την κουβέντα ως ποτέ. Το δωμάτιο με ενδοδαπεδια θέρμανση μόνιμα ζεστό πολύ καθαρό και το πρωινό υπέροχο και πλήρες.η τοποθεσια του αγροκτήματος ιδανική αφού βρίσκεται σχεδόν στη μέση για οποίο μέρος και να επιλέξεις να πας.ενα υπέροχο μέρος για ζευγάρια και οικογένειες όπως είδαμε από άλλες παρέες και πάνω απολα δυο υπέροχοι άνθρωποι και μετά επαγγελματίες!!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Maslatzidis G
Η κριτική γράφτηκε 17 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το αγροκτημα ειναι υπέροχο! Μεσα στο πρασινο, ζωακια , λιμνουλα και γενικα πανεμορφο! Τα σπιτια ειχαν ολες τις ανεσεις, ηταν πεντακαθαρα και ο ιδιοκτητης ευγενεστατος και πολυ εξυπηρετικος! Το πρωινο σπιτικο εξαιρετικο. Ιδανικη τοποθεσια για ολους.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Lina V
Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2017

Υπέροχο αγρόκτημα δίπλα στο ποτάμι. Το σπιτάκι μας ήταν πεντακάθαρο. Υπήρχε θέρμανση όλες τις ώρες της ημέρας και νύχτας και ζεστό νερό. Το τζάκι ονειρικό με καυσόξυλα χωρίς επιπλέον χρέωση. Οι δε ιδιοκτήτες άψογοι. Μας υποδέχτηκε ο κύριος Φίλιππος σαν να ήμασταν παλιοί φίλοι.Η δε κυρία Φιλίππινα πρόθυμη σε όλα. Σωστοί επαγγελματίες με σεβασμό προς τον πελάτη αλλά και με ανθρώπινο πρόσωπο. Έχουν και ένα υπέροχο σκύλο τη Λούνα που κοιμόταν στην πόρτα μας και την είχαμε συνεχώς παρέα. Το πρωινό ήταν νοστιμότατο. Όλα ήταν σπιτικά με φρέσκα υλικά και πολύ περιποιημένα. Ομελέτες, χορτοπιτάκια, ζεστό ψωμί με μέλι μαρμελάδες, γιαούρτι, φρέσκο χυμό ( όχι τυποποιημένο), κεικ, κομπόστα και καφέ. Έχουν ένα υπέροχο βαγόνι με ξυλόσομπα όπου μας σερβιρίστηκε. Η τοποθεσία ήταν πολύ βολική καθώς όλα ήταν σε κοντινή απόσταση. Είχε ησυχία και ηρεμία. Το τοπίο ήταν μαγευτικό και ιδανικό και για ζευγάρια αλλά και για οικογένειες καθώς ήταν ρομαντικό αλλά και άνετο για να τρέξουν και να παίξουν παιδιά.

Συμβουλή: Το δωμάτιο "ζαρκάδι" είναι το πιο όμορφο.
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Stacey K