Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το συστηνω ανεπιφύλακτα!!!και το ξενοδοχειο και ο Κ.Κωστας ειναι απολυτα φιλικα,ζεστά και ομορφα!!τα ξυλα στο τζακι ετοιμα,υπεροχο πρωινο,χωριατικο,καθαρο,ζεστο,φιλικο,συμπαθεστατο...να ειστε καλα...!μειναμε πολυ ευχαριστημενοι!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν εχω λογο για να μην πάτε!
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, ΛΟΥΚΙΑ Τ
Ο/η maria giannis, Ιδιοκτήτης του Ξενώνας στα Τζάκια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Χαιρόμαστε που απολαύσατε τη διαμονή σας και σας ευχαριστούμε που μας δώσατε μια τέλεια βαθμολογία και συστήνετε το ξενοδοχείο μας σε άλλους ταξιδιώτες.Σίγουρα θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε!!

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χώρος να μείνεις, ζεστός, καθαρός και όμορφα διακοσμημένος. Το πρωινό πλούσιο, νοστιμότατο και πάντα να σε ρωτούν αν θέλεις κάτι ακόμα!!! Απλά φανταστικό! Το κυριότερο όμως είναι η φιλοξενία και η ευγένεια του ιδιοκτήτη και της οικογένειας του! Υπέροχοι άνθρωποι... Ο Κώστας πάντα με το χαμόγελο να σε εξυπηρετήσει και να σε κάνει να αισθάνεσαι ότι είσαι στο σπίτι σου! Σε αντιμετωπίζει σαν φίλο και όχι σαν πελάτη! Ένας άνθρωπος που συγκεντρώνει τις αρετές ενός αληθινού φιλόξενου Έλληνα!!! Κώστα να σαι πάντα καλά και εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα και συνεχώς να προοδεύεις!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, _Z3031JP

Σας ευχαριστώ πολύ για τα υπέροχα λόγια σας! είμαι πολύ χαρούμενος που απολαύσατε τη διαμονή σας και που σας κάναμε να νιώσετε οικεία και φιλικά!! Εννοείται θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στην περιοχή μας και στο ξενοδοχείο μας!!

Η κριτική έγινε: 26 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το πρωινό πλουσιοπαροχο, το δωμάτιο πεντακάθαρο, ήσυχο και ζεστο. Ο κ. Κώστας ευγενικός, με χιούμορ και πρόθυμος να σε βοηθήσει. Ο ξενώνας διαθέτει μέλι και κηραλοιφες δικής του παραγωγής. Όλα πολύ όμορφα και πάνω απ όλα καθαρά!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, nikinikaki97

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια! Είμαι χαρούμενος που απολαύσατε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας! θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!!

Η κριτική έγινε: 25 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απο τις καλυτερες εμπειριες μας αν οχι η καλυτερη!!! Θα ξεκινησω με το "αρνητικο" του οτι δεν εχει θεα τρομερη λογω του σημειου που βρισκεται ο ξενωνας χαμηλα στο Καρπενησι αλλα αυτο μας το ειπε εντιμα απο την αρχη που το κλεισαμε ο κ. Κωστας. Εκπληκτικο πρωινο με ποικιλια. Το δωματιο πεντακαθαρο, θερμανση αψογη!! Ειχαμε παντα αναμμενο καλοριφερ και παντα ξυλα για το τζακι. Ο κ. Κωστας δινει μαθηματα φιλοξενιας πραγματικα αξιζει, αν μπορουσα θα εβαζα 10 αστερια. Ευχαριστουμε πολυ!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, karavo5
Η κριτική έγινε: 11 Φεβρουαρίου 2020

Το επισκέφτηκα αρχές Δεκέμβρη. Το δωμάτιο ικανοποιητικό ως προς το μέγεθος, είχε και τζάκι αλλά τι να το κάνεις αν δεν είναι αναμμένο;; Το δωμάτιο δυστυχώς δεν ήταν ζεστό..είχε έναν χαλασμένο θερμοστάτη στον τοίχο και το καλοριφέρ άναβε (ανεπαρκώς) από τα κεντρικά.. Η πόρτα του μπάνιου άνοιγε μόνο μέχρι τη μέση γιατι από πίσω της βρισκόταν το σώμα του καλοριφέρ. Το δοχείου του κρεμοσάπουνου ήταν χαλασμένο.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, StavroulaKa