Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ανετος χώρος καλοί άνθρωποι, δωμάτια με τζάκι καλό πρωινό και μεγάλος χώρος με σάουνα, χαμαμ και τζακούζι... Θέα φοβερή απο το δωμάτιο... Όλα μία χαρά. Το χωριό ησυχο και κοντά σε άλλα όμορφα χωριά...

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, Andreaspatra
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε από καρδιάς για την άψογη και ζεστή φιλοξενία.Η διαμονή μας παραμονές Πρωτοχρονιάς θα μας μείνει αξέχαστη!!!Σας ευχόμαστε τα καλύτερα για το 2018. Να συνεχίσετε την εξαιρετική δουλειά και πάντα με επίκεντρο τον πελάτη.
Παναγιώτης-Ελένη

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, ΝΙΚΟΣ Ν
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εχω επισκεφτει εκατονταδες ξενοδοχεια αλλα το συγκεκριμενο πραγματικα ειναι απο τα χειροτερα που εχω ποτε επισκεφτει.
Δωματια απιστευτα μικρα δεκαετιας 70ς οπου ενας χωρος 10 τμ φιλοξενει μια 4μελη οικογενεια.

Ειχα την εντυπωση οτι τα παιδια μου ηταν φανταροι.

Να αναφερω το νερο στο ντους που ενω κανεις μπανιο κρυωνει και ξαναζεσταινει σε δευτερολεπτα με αποτελεσμα να κανεις στη πραγματικοτητα κρυο ντους!!

Η το πρωινο? Ο θεος να το κανει πρωινο.

Προς γνωση και συμμορφωση και αποφυγη αντιστοιχων καταλυματων.

Καλη Χρονια

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, GERRY A
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018

καναμε κρατηση για 4 ημερες .Η πρώτη απογοητευση ηρθε στην αφιξη , ενω ειχαμε κλεισει ενα τρικλινο και ενα δικλινο , τα δωματια ηταν πολυ μικρα και στο τρικλινο ειχαν βαλει ενα ράντσο κακης ποιοτητας ,επισης το πρωινο ηταν ανεπαρκεςποτέ δεν ειδαμε τις παραδοσιακες πιτες , πολυ φτωχο! το μόνο θετικο ηταν η θεα ,

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Anthoula T
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2017

Απο τα καλύτερα ξενοδοχεία της περιοχής,η κ.Βιργινία μια γυναίκα με φοβερή ενέργεια ,εξυπηρετική και συνεχώς με το χαμόγελο, όπως και ο Κωστής που μας έδωσε πληροφορίες για τα πάντα στην περιοχή. Το ξενοδοχείο ΚΑΘΑΡΟ, ηρεμία , με πολυ άνετο πάρκιν μέχρι και σε λεωφορείο,υπέροχος χώρος αναμονής, φοβερή διακόσμιση ,ομορφα σαλόνια και πολυ πολυ πολυ ζεστα δωμάτια. Η τοποθεσία του είναι ανάμεσα σε ολα τα χωριά και το Καρπενήσι και έτσι υπάρχει πολυ εύκολη προσβαση στα γύρω εστιατόρια που ασυγκρίτως είναι ανώτερα στη ποιοτητα απο οτι μες την πόλη. Τέλος το πρωινό εξαιρετικό και με πολλες επιλογές και φυσικά τον απίστευτο χειροποίητο τραχνα!!Το προτείνω ανεπιφύλαχτα και για γκρουπ και για οικογένεια!!

Συμβουλή: τα ξενοδοχεία εκτός πόλης ποιο ποιοτικά και όμορφα
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, argolidatravel