Tripadvisor
Καρπενήσι
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2020

Πήγαμε τριήμερο στο πολυφημισμένο ΜΟΝΤΑΝΑ.Το μόνο θετικό σε όλη την διαμονή μας ήταν το μασάζ.Με δύο κοπέλες να τρέχουν για όλα... Παρόλα αυτά πρόθυμες κ χαμογελαστές να εξυπηρετήσουν.Επιλέξαμε να κάνουνε μασάζ κ πραγματικά η εμπειρία κ ο επαγγελματισμός τους φαινόταν από την αρχή.!Μακάρι όλο το ξενοδοχείο να λειτουργούσε όπως το spa.
Ίσως είναι κ ο μόνος λόγος που έχει τα 5*

Ευχαριστούμε, _r511
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο πανέμορφο αλλά στην παρακμή του τώρα. Το φαγητό χαλιά... Πάθαμε δηλητηρίαση 2 άτομα από την παρέα μας! Πολύ φασαρία...Το ρεβεγιόν πρόχειρο.. Και οι υπηρεσίες που πληρώσαμε στο πακέτο μας... Ανύπαρκτες!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Trail567751
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2020

Πήγαμε τριήμερο Πρωτοχρονιάς με ημιδιατροφη υποχρεωτική και ρεβεγιόν.Μεγαλο
ξενοδοχείο μιας άλλης καλής εποχής!!!! Τα δωμάτια τεράστια αλλά θέλουν μια ανακαίνιση!!!!!! Το φαγητό μέτριο προς κακό αλλά αυτό που μας πείραξε πολύ ήταν το ρεβεγιόν!!!! Μια τεράστια αίθουσα ,μια μεγάλη παιδική χαρά!!!!!! Το ξενοδοχείο γεμάτο από οικογένειες με μικρά παιδιά που αλωνιζαν σ όλο το ξενοδοχείο . Περιμένοντας την αλλαγή του χρόνου με έναν dj που έβαζε μουσική για παιδιά ,τα οποία ήταν τα μόνα που χρησιμοποίησαν την πιστα, ελπίζαμε να το καλύτερο ότι περιμένει κανείς από ρεβεγιόν !!!! Στο 1.00 φυγαμε όλοι και ο dj μισή ώρα μετά .Μας χάλασε το κέφι και δύστυχως δεν ευχαριστηθηκαμε !!!!! Δώσαμε 200 ευρώ τη βραδιά τσάμπα!!! Δεν υπήρχε κανένας υπεύθυνος. Το ξενοδοχείο είναι μόνο για οικογένειες!!!!!

Ευχαριστούμε, Toniapol
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2020

Αξίζει ΜΟΝΟ η τοποθεσία και η θέα.Το πρωινό δεν θυμίζει τίποτα από πεντάστερο ξενοδοχείο! Η καραθαριότητα απαράδεκτη,τα στρώματα και τα κρεβάτια πολύ παλιά,οι μοκέτες στα δωμάτια σκισμένες(Η φωτογραφία μου διέφυγε).Η ανακαίνιση του είναι απαραίτητη διότι δεν μπορεί να σταθεί στην κατηγορία του και να δικαιολογήσει τις τιμές. Δεν θα το επέλεγα ΠΟΤΈ ξανά!

Ευχαριστούμε, Q5726NZmariam
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαίνοντας στο γνωστό Montana για να απολαύσουμε την θέα και ένα καφέ-πρωινό, συνειδητοποίησα πως τα 5 αστέρια δεν είμαι σίγουρη πως αρμόζουν στο παρόν ξενοδοχείο αφού έδειχνε αρκετά παλιό και πιστεύω πως χρειάζεται ανακαίνιση. Καθίσαμε στο καφέ απολαμβάνοντας την θέα όμως παραγγείλαμε πολλή ώρα μετά, το μενού δεν είχε ποικιλία (πχ πρωινό) και η εξυπηρέτηση ήταν μέτρια. Σαν σημείο αξίζει, όμως όταν μπεις μέσα δείχνει κάπως πάλι και παρατημένο. Δεν θα πήγαινα ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, vickytsss