Η κριτική έγινε: 12 Μαρτίου 2019

Τα δωμάτια επαρκώς μεγάλα, πεντακάθαρα, η διαρρύθμιση υπέροχη (τύπου αντικέ), το μπάνιο ευρύχωρο (ο πάγκος απ' άκρη σ' άκρη, μεγάλη μπανιέρα), το διπλό κρεβάτι πραγματικά μεγάλο με ωραία μαξιλάρια, η κουζίνα σχετικά μικρή, αλλά τη δουλειά της την κάνει και με συσκευές καινούργιες. Η θέα υπέροχη! Στο διαμέρισμα 26οC (σκάσαμε από τη ζέστη), ενώ έξω είχε χιονοθύελλα. Ευγενέστατο προσωπικό. Δίπλα στο κέντρο του Καρπενησίου. Το μόνο ζήτημα ήταν οι εργασίες ανακαίνισης (σε συγκεκριμένες ώρες), αλλά ήταν και καθημερινές όταν μείναμε. Μου άρεσε πολύ και θα το ξαναπροτιμήσω.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όσο ψηλότερος ο όροφος, τόσο καλύτερη η θέα.
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Lina N
Η κριτική έγινε: 14 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι σε απόσταση αναπνοής από το κέντρο και ταυτόχρονα σε πολύ ήσυχο δρόμο με εύκολο παρκάρισμα. Τα δωμάτια εξαιρετικά με πολύ ωραία διακόσμηση, πεντακάθαρα και ζεστά με πολύ άνετο κρεβάτι.Το πρωινό πλούσιο και νοστιμότατο και φρέσκο. Η ιδιοκτήτρια πολύ εξυπηρετική και φιλική, πρόθυμη να βοηθήσει και να δώσει πληροφορίες για ότι την ρωτήσαμε.Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Ελένη Κ
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2019

Το κατάλυμα κατά την άποψή μου αδικείται από τις φωτογραφίες. όταν θα περάσεις την είσοδο θα έρθεις αντιμέτωπος με την ποιότητα των κλασσικών επίπλων στο Lobby τα οποία ειναι σε εξαιρετική κατάσταση , καθώς και με το χαμόγελο της οικοδέσποινας ή του προσωπικού που θα σε συνοδεύουν σε όλη τη διαμονή σου. Το δωμάτιο που μείναμε ήταν 2χωρο και περιλάμβανε και μικρό χώρο κουζίνας πλήρως επιπλωμένης και λειτουργικής. Το προσωπικό και οι ιδιοκτήτες ήταν πάντα στη διάθεσή μας να μας προσφέρουν βοήθεια και λύσεις σε ότι χρειαστήκαμε ακόμα και την δύσκολη βραδιά της παραμονής πρωτοχρονιάς του 2019 λόγο καιρού !! Εξαιρετική value for money επιλογή στο κέντρο της πόλης με ποιοτικά χαρακτηριστικά ξενοδοχείου πολλών αστέρων !

Ευχαριστούμε, Nadelakos
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2019

Πραγματικά υπέροχες χειμερινές διακοπές!Το Καρπενήσι μαγευτικό! Οσο για το ξενοδοχείο δεν έχω λογια...ολοι οι χωροι προσεγμένοι σε κάθε λεπτομέρεια,το δωμάτιο άνετο,ζεστό,πεντακάθαρο,με υπέροχη θέα και ανακαινισμένο μπανιο.Το πρωινό πλουσιότατο και όλο το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό.Νιώσαμα πραγματικά πως μας φιλοξενούν.Σίγουρα θα ξαναέρθουμε μια άλλη εποχή.Σας ευχαριστουμε για όλα!!!

1  Ευχαριστούμε, Penny_0509
Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2019

Πολύ κοντά στην κεντρική πλατεία. ΄Πολύ όμορφο, περιποιημένο, καθαρό. Φιλόξενο και εξυπηρετικό προσωπικό. Μεγάλα και άνετα δωμάτια. Θέρμανση στο φουλ. Θέα παρά την κεντρική του θέση (στα πίσω δωμάτια). Ελαφριά οσμή στο χώρο του λουτρού (τυφλό με εξαεριστήρα).Μικρό (αναμενόμενο) πρόβλημα στο παρκάρισμα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: επιλέξτε τα πίσω δωμάτια για θέα και ιδίως αυτά που είναι ανακαινισμένα
1  Ευχαριστούμε, gperiv