Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016

Οτι και να πω γι αυτο το ξενοδοχειο ειναι λιγο!Τελεια δωματια τελεια εξυπηρετηση τελειο πρωινο τελεια τοποθεσια!Εχω επισκεφθει δυο συνεχομενεσ χρονιεσ το ιδιο ξενοδοχειο στισ Χριστουγεννιτικεσ διακοπεσ μου!Ο συνδιασμοσ τοποθεσιασ και ξενοδοχειου σε κανει να νομιζιεσ οτι εισαι σε αλλη χωρα!Η θεα με την καταπρασινη απο ελατα πλαγια, μαγικη!Προτεινεται ανεπιφυλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
4  Ευχαριστούμε, Sotiris L
Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Άψογες εγκαταστάσεις και λειτουργία. Όλα πήγαν καλά. Είχα καιρό να μη μπορώ να βρω ψεγάδι σε ξενοδοχείο. Υποδειγματική η υπεύθυνη κυρία. Value for money αν και η τιμή, λόγω ημερών ψηλή.Με τιμή καλύτερη θα είναι τέλειο.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
4  Ευχαριστούμε, GeorgeT2644
Η κριτική έγινε: 2 Δεκεμβρίου 2016

Ενα φανταστικο διημερο σε ενα ζεστο και φιλοξενο χωρο. Ομορφα δωματια με ιδιαιτερη διακοσμηση και υπεροχους συνδυασμους χρωματων...Η θεα ηταν απιστευτη καθως η ματια χανοταν στο ελατοδασος και η ψυχη γεμιζε με συναισθηματα....
Η εξυπηρετηση ομως ξεπερνουσε το αναμενομενο... τοσο φιλικη αλλα και συναμα τοσο αψογη επαγγελματικα. Η Ντορα ηταν παντα και παντου εκει! Στο χαμογελο, στις πληροφοριες, στον επαγγελματισμο...πηγη ενεργειας και δημιουργικοτητας!
Χιλια μπραβο!!

1  Ευχαριστούμε, dimistr
Η κριτική έγινε: 29 Νοεμβρίου 2016

Εξαιρετικά δωμάτια, που καθένα έχει τη δική του ιδιαίτερη ομορφιά και φινέτσα με πολύ όμορφους χρωματισμούς και ζωγραφικές λεπτομέρειες, και απίστευτους συνδυασμούς χρωμάτων. Μπουφές πλούσιος και παραδοσιακός. Ο χώρος πολύ φιλόξενος όπως και οι άνθρωποι που το απαρτίζουν. Είναι η 2η φορά που το επισκέπτομαι και σίγουρα θα υπάρξουν και επόμενες. Είναι ΤΈΛΕΙΑ!!!

2  Ευχαριστούμε, M5217EE_
Η κριτική έγινε: 19 Νοεμβρίου 2016

Πρίν καταλήξουμε στο συγκεκριμένο ξενώνα πήγαμε σε άλλους δυο για διαμονή 2 ημερών στο καρπενήσι.Όμορφοι και καθαροί αλλά οταν πήγαμε στον συγκεκριμμένο όλα τα προηγούμενα ξεχάστηκαν μονομιάς σαν κάτι να άλλαξε εντελώς ξαφνικά.Εντυπωσιακός,φοβερός,υπέροχος,πολύ πάνω απο τον μέσο όρο των όσων ξέραμε.Σίγουρα αν πάμε πάλι Καρπενήσι δεν υπάρχει άλλο μέρος για διαμονή.

3  Ευχαριστούμε, Manolis A