“Αθλιο”

Το Μπαλκόνι του Μπαξέ
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτη συμπεριφορά απο τους σερβιτόρους, τρομερή καθυστέρηση στο να μας φέρουν τα πιάτα. Μετά απο 40 λεπτά απείλησαμε ότι θα φύγουμε γιατί είμασταν με δυο μωρά παιδιά και δεν είχαν φέρει ούτε ψωμί ούτε νερό! Αν δεν μπορούν ας το κλείσουν!

3  Ευχαριστούμε, Novi T

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Πληρωσα και εφυγα χωρις να δοκιμασω καν, απο την τρομερη καθυστερηση του σερβις. Μου ρθε να βαλω τα κλαματα. Τοσο χαλια ουτε στον εχθρο μου. Ο υπευθυνος τσακονοταν με τον κοσμο. Ο κοσμος διαδηλωνε. Ολοι οι πελατες μια γροθια εναντιον του μπαγκλαμα υπευθυνου. Θα το συστησω ανεπιφυλακτα σε εναν που εχω τσακωθει στο γηπεδο.

4  Ευχαριστούμε, k0stask50
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα στις 16:00 και στις 17:20 είχα μια σαλάτα μια καμένη πατάτες μια ψωμί που βρωμούσε σαρδέλα και ένα νερό, τα φαγητά όταν ήρθαν δεν πίστευα ότι θα μπορούσε ποτέ ταβέρνα να σερβίρει τέτοια σαβούρα, πραγματικά όμως δεν έχω ξαναφαει τόσο σιχαμερά πράγματα, όλοι γύρω μου φώναζαν στο μαγαζί, άλλος για την καθυστέρηση άλλος για το απαράδεκτο φαγητό άλλος για τον ακριβό λογαριασμό κ άλλος ότι δεν είχαν μηχάνημα για πληρωμή για κάρτα, κ σαν να μην εφτανανςολα αυτά όταν πήγαμε σπίτι ο μικρός μου έπαθε διάρροια κ εγώ έκανα εμετούς....Μακριά από το Μπαλκόνι του θανάτου...

5  Ευχαριστούμε, sofita2018
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ μικρές μερίδες, τόσο μικρές που νομίζεις ότι σου κάνουνε πλάκα!!! Απαράδεκτο service, πολύ ακριβό και δεν έχει κάρτα. Υπάρχει μαγαζί που δεν έχει κάρτα;

3  Ευχαριστούμε, Eleni S
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτο service. Πολύ μικρές μερίδες και πολύ ακριβές. Το αποκορύφωμα .... δεν παίρνει κάρτα. Το πρώτο πράγμα που μας έφεραν ήταν το χταπόδι, ούτε κάν το ψωμί δεν έφεραν....

2  Ευχαριστούμε, Wander756488

Το Μπαλκόνι του Μπαξέ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Περαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Περαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Το Μπαλκόνι του Μπαξέ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!