“Η Ντροπή του Θερμαϊκού”

Το Μπαλκόνι του Μπαξέ
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα στις 16:00 και στις 17:20 είχα μια σαλάτα μια καμένη πατάτες μια ψωμί που βρωμούσε σαρδέλα και ένα νερό, τα φαγητά όταν ήρθαν δεν πίστευα ότι θα μπορούσε ποτέ ταβέρνα να σερβίρει τέτοια σαβούρα, πραγματικά όμως δεν έχω ξαναφαει τόσο σιχαμερά πράγματα, όλοι γύρω μου φώναζαν στο μαγαζί, άλλος για την καθυστέρηση άλλος για το απαράδεκτο φαγητό άλλος για τον ακριβό λογαριασμό κ άλλος ότι δεν είχαν μηχάνημα για πληρωμή για κάρτα, κ σαν να μην εφτανανςολα αυτά όταν πήγαμε σπίτι ο μικρός μου έπαθε διάρροια κ εγώ έκανα εμετούς....Μακριά από το Μπαλκόνι του θανάτου...

4  Ευχαριστούμε, sofita2018

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ μικρές μερίδες, τόσο μικρές που νομίζεις ότι σου κάνουνε πλάκα!!! Απαράδεκτο service, πολύ ακριβό και δεν έχει κάρτα. Υπάρχει μαγαζί που δεν έχει κάρτα;

3  Ευχαριστούμε, Eleni S
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτο service. Πολύ μικρές μερίδες και πολύ ακριβές. Το αποκορύφωμα .... δεν παίρνει κάρτα. Το πρώτο πράγμα που μας έφεραν ήταν το χταπόδι, ούτε κάν το ψωμί δεν έφεραν....

2  Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περιμέναμε να μας πάρουν παραγγελία περίπου στα 40 λεπτά. Μας ρώτησε ο σερβιτόρος εάν είμαστε έτοιμοι είπαμε ναι και ξανά έφυγε. Εν συνεχεία πήγε σε παρέα που ήρθε μετά εμάς. Όταν τον ρωτήσαμε ποτέ θα έρθει είπε μετά σε εσάς. Μας έριξε και είχαμε μικρό παιδί που δεν μπορούσε να περιμένει. Φαγητό μέτριο , μερίδες μικρές και αναλογικα ποιότητα με ποιότητα ακριβό.

2  Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018

Αντικειμενικά μιλωντας χωρις πολλα λογια, κατσαμε να φαμε στις 16:15, η παραγγελια εγινε στις 16:30, το πρωτο ορεκτικο ηρθε στις 17:00 καθως και οτι παρηγγειλα τσιπουρο χωρις γλυκανισο και μου φεραν ουζο. Εν συνεχεια μας ενημερωσε οτι θα εχουμε μια μικρη καθυστερηση λογω οτι "πλακωσε δουλεια" ενω στην πραγματικοτητα ηταν ολο και ολο 5 παρεες που ειχαν εξυπηρετηθει (οσο δηλαδη μπορουσαν να τους εχουν εξυπηρετησει). Το πρωτο κυριως πιατο ηρθε στις 17:30 και το 80% των πιατων που φαγαμε ηταν κατεψυγμενα-χαλασμενα και ειχαν προετοιμαστει στον φουρνο μικροκυματων. Εν τελει δεν τρωγοντουσαν τα πιατα αφου ηταν τυγκα στα μπαχαρικα και τα ξυδια ελπιζοντας να αλλαξει η γευση. Ολες οι παρεες που ηταν τριγυρω μας ολοι καταλυξαμε στο οτι ειναι απαραδεκτοι. Μετα φταιει η κριση για την ανεργια και τα λουκετα στις επιχειρησεις Ελλας το μεγαλειο σου.

2  Ευχαριστούμε, sonofzeusgm

Το Μπαλκόνι του Μπαξέ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Περαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Περαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Το Μπαλκόνι του Μπαξέ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!