Travelocity
eDreams
Orbitz.com
FindHotel85 $
Η κριτική έγινε: 6 Απριλίου 2021

Πολύ ωραίο και καθαρό ξενοδοχείο. Το πρωινό ήταν πάρα πολύ καλό. Αυτό όμως που με έκανε την καλύτερη εντύπωση ήταν η άψογη εξυπηρέτηση του προσωπικού. Πάντα χαμογελαστοί και με θετική ενέργεια σου έφτιαχναν την ημέρα. Θα το επισκεφτώ σίγουρα, αν βρεθώ ξανά στα Γιάννενα είτε για δουλειά είτε για βόλτα.

Ευχαριστούμε, Orestis_Des
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Απριλίου 2021

Αγαπητέ κ. Ορέστη,

Εκ μέρους ολόκληρης της ομάδας του καταλύματος Εssence Living Exclusive, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την ευγενική προτίμηση σας στην ιδιοκτησία μας.

Εκτιμούμε ότι αφιερώσατε χρόνο για να δημοσιεύσετε μια κριτική για εμάς και χαιρόμαστε που απολαύσατε το σύνολο της διαμονής σας στο κατάλυμα μας, καθώς και τις υπηρεσίες του προσωπικού μας.

Παρακαλώ σημειώστε ότι λαμβάνουμε υπόψη όλα τα σχόλια των επισκεπτών μας και κάνουμε το καλύτερο δυνατόν, ώστε να κάνουμε τη διαμονή τους αξέχαστη, όπως κάναμε μαζί σας.

Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου στο κατάλυμα Εssence Living Exclusive κατά την επόμενη επίσκεψή σας στην πόλη των Ιωαννίνων.

Η κριτική έγινε: 1 Απριλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο καθαρό και με όλες τις ανέσεις...Πολύ καλο το φαγητό οπως επισης και το πρωινό..Πολύ εξυπηρετικό το Προσωπικο σε όλα τα πόστα, ιδιαιτέρως όμως η δεσποινίς Δήμητρα στη ρεσεψιόν με την θετική της ενέργεια και το όμορφο χαμόγελο της...Θα το επισκεφτώ πάλι,σύντομα....

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, fgt124
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Απριλίου 2021

Αγαπητέ κ. Γιωργο,

Η κριτική έγινε: 5 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από παρότρυνση συναδέλφων που διέμειναν στο ξενοδοχείο για επαγγελματικούς σκοπούς αλλά και αναψυχή επιλέξαμε το Essence Living για την διαμονή μας. Η επιλογή μας δικαιώθηκε!! Πολύ όμορφα, ευρύχωρα και σύγχρονα δωμάτια με ωραίο design και γρήγορο wifi. Η περιοχή είναι ήσυχη σε ωραίο σημείο και υπάρχει άνετο parking. Τηρούνται όλα τα μέτρα προστασίας λόγω Covid19. Στο bar και στο εστιατόριο πάντα με όμορφο περιβάλλον προσφέρουν πολλές επιλογές για φαγητό και ποτό σε προσιτές τιμές. To προσωπικό ευγενέστατο και καταρτισμένο. Ιδιαίτερα η Μαριάνα και ο νεαρός μπαρμαν (δεν θυμάμαι το όνομα του δυστυχώς) μας εξυπηρέτησαν άριστα! Μπράβο σας και σας ευχαριστούμε. Σίγουρα θα σας ξανά επισκεφθούμε!

Ευχαριστούμε, 562georgem
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαρτίου 2021

Αγαπητέ κ. Γιώργο,

Η κριτική έγινε: 5 Μαρτίου 2021

Απλά υπέροχο, από τις καλύτερες εμπειριες που έχουμε από ξενοδοχείο....Ωραίο και καθαρό περιβάλλον ,υπερβολικά πολύ εξυπηρετικό και φιλικό προσωπικό και προσιτές τιμές. Θα το πρότεινα σε όλους που θέλουν να μείνουν στο Γιάννενα ❤️

Ευχαριστούμε, 865danaim

Αγαπητή κ. Δαναη ,

Η κριτική έγινε: 26 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από την αρχή μέχρι το τέλος όλο το προσωπικό είναι πολύ φιλικό και το κλίμα ζεστό. Το ξενοδοχείο είναι πολύ προσεγμένο πεντακάθαρο και με την θέρμανση στο φουλ. Τέλειο φαγητό και πρωινό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα ❤️❤️❤️

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, U4616NT_
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητέ κ. Πάνο Μπουλη,