eDreams
Travelocity
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 5 Μαρτίου 2021

Απλά υπέροχο, από τις καλύτερες εμπειριες που έχουμε από ξενοδοχείο....Ωραίο και καθαρό περιβάλλον ,υπερβολικά πολύ εξυπηρετικό και φιλικό προσωπικό και προσιτές τιμές. Θα το πρότεινα σε όλους που θέλουν να μείνουν στο Γιάννενα ❤️

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, 865danaim
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαρτίου 2021

Αγαπητή κ. Δαναη ,

Εκ μέρους ολόκληρης της ομάδας του καταλύματος Εssence Living Exclusive, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την ευγενική προτίμηση σας στην ιδιοκτησία μας.

Εκτιμούμε ότι αφιερώσατε χρόνο για να δημοσιεύσετε μια κριτική για εμάς και χαιρόμαστε που απολαύσατε το σύνολο της διαμονής σας στο κατάλυμα μας, καθώς και τις υπηρεσίες του προσωπικού μας.

Παρακαλώ σημειώστε ότι λαμβάνουμε υπόψη όλα τα σχόλια των επισκεπτών μας και κάνουμε το καλύτερο δυνατόν, ώστε να κάνουμε τη διαμονή τους αξέχαστη, όπως κάναμε μαζί σας.

Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου στο κατάλυμα Εssence Living Exclusive κατά την επόμενη επίσκεψή σας στην πόλη των Ιωαννίνων.

Η κριτική έγινε: 26 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από την αρχή μέχρι το τέλος όλο το προσωπικό είναι πολύ φιλικό και το κλίμα ζεστό. Το ξενοδοχείο είναι πολύ προσεγμένο πεντακάθαρο και με την θέρμανση στο φουλ. Τέλειο φαγητό και πρωινό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα ❤️❤️❤️

Ευχαριστούμε, U4616NT_
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητέ κ. Πάνο Μπουλη,

Η κριτική έγινε: 19 Φεβρουαρίου 2021

Εξαιρετικό ξενοδοχείο. Καθαρό, τέλεια διακόσμηση και φοβερή εξυπηρέτηση. Πολύ καλή τοποθεσία με εύκολη πρόσβαση στο κέντρο της πόλης. Πολύ καλό πρωινό με πολλές επιλογές και μπαρ για καφέ και ποτό!
Πολύ ευγενικοί όλοι οι εργαζόμενοι του ξενοδοχείου, πρόθυμη για εξυπηρέτηση.

Ευχαριστούμε, Lovetravelling9492
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητή κ. Ελένη,

Η κριτική έγινε: 17 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειος χώρος, Ευγενικό προσωπικό καταπληκτικό πρωινό καλή τιμή Και το κυριότερο είχαμε το πλασματάκι που φαίνεται στην φωτογραφία και μας το δέχτηκαν με πολύ αγάπη και με ελάχιστη εγγύηση μας επέτρεψαν την είσοδο στο ξενοδοχείο την οποία φυσικά μας επέστρεψαν κατά την αποχώρηση μας μιας και δεν έκανε καμιά ζημιά...ευχαριστούμε

Ευχαριστούμε, aggelikhth
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητή κ. Αγγελικη ,

Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση από φιλόξενο προσωπικό. Το δωμάτιο ήταν ζεστό και καθαρό. Το φαγητό ήταν σε πολύ καλό επίπεδο. Με εβτυπωσιασε η διακοσμηση του καταλυματος.Σας ευχαριστώ για όλα. Θά τα ξαναπούμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, dhimitrisk2021

Αγαπητέ κ. Δημήτρη,