Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
View deal
Expedia.com87 $
eDreams87 $
Priceline87 $
Booking.com87 $
Orbitz.com87 $
Travelocity87 $
Η κριτική έγινε: 19 Φεβρουαρίου 2021

Εξαιρετικό ξενοδοχείο. Καθαρό, τέλεια διακόσμηση και φοβερή εξυπηρέτηση. Πολύ καλή τοποθεσία με εύκολη πρόσβαση στο κέντρο της πόλης. Πολύ καλό πρωινό με πολλές επιλογές και μπαρ για καφέ και ποτό!
Πολύ ευγενικοί όλοι οι εργαζόμενοι του ξενοδοχείου, πρόθυμη για εξυπηρέτηση.

Ευχαριστούμε, Lovetravelling9492
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητή κ. Ελένη,

Εκ μέρους ολόκληρης της ομάδας του καταλύματος Εssence Living Exclusive, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την ευγενική προτίμηση σας στην ιδιοκτησία μας.

Εκτιμούμε ότι αφιερώσατε χρόνο για να δημοσιεύσετε μια κριτική για εμάς και χαιρόμαστε που απολαύσατε το σύνολο της διαμονής σας στο κατάλυμα μας, καθώς και τις υπηρεσίες του προσωπικού μας.

Παρακαλώ σημειώστε ότι λαμβάνουμε υπόψη όλα τα σχόλια των επισκεπτών μας και κάνουμε το καλύτερο δυνατόν, ώστε να κάνουμε τη διαμονή τους αξέχαστη, όπως κάναμε μαζί σας.

Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου στο κατάλυμα Εssence Living Exclusive κατά την επόμενη επίσκεψή σας στην πόλη των Ιωαννίνων.

Η κριτική έγινε: 17 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειος χώρος, Ευγενικό προσωπικό καταπληκτικό πρωινό καλή τιμή Και το κυριότερο είχαμε το πλασματάκι που φαίνεται στην φωτογραφία και μας το δέχτηκαν με πολύ αγάπη και με ελάχιστη εγγύηση μας επέτρεψαν την είσοδο στο ξενοδοχείο την οποία φυσικά μας επέστρεψαν κατά την αποχώρηση μας μιας και δεν έκανε καμιά ζημιά...ευχαριστούμε

Ευχαριστούμε, aggelikhth
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητή κ. Αγγελικη ,

Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση από φιλόξενο προσωπικό. Το δωμάτιο ήταν ζεστό και καθαρό. Το φαγητό ήταν σε πολύ καλό επίπεδο. Με εβτυπωσιασε η διακοσμηση του καταλυματος.Σας ευχαριστώ για όλα. Θά τα ξαναπούμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, dhimitrisk2021

Αγαπητέ κ. Δημήτρη,

Η κριτική έγινε: 11 Φεβρουαρίου 2021

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο για επαγγελματικό ταξίδι της εταιρίας ΠΙΝΔΟΣ.Μειναμε άφωνοι με την υποδοχή μας, το θερμό χαμόγελο, το απίστευτης ποιότητας φαγητό (ειδικά το ριζοτο)και την καθαριοτητα και το υψηλης αισθητικής ξενοδοχείο.Νιωσαμε σαν στο σπίτι μας.Θα το ξανά επισκεφθούμε σίγουρα!! Μπραβο σε ολη την ομάδα!!!

Ευχαριστούμε, ΕΛΕΝΗ Δ
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητή κ. Ελένη ,

Η κριτική έγινε: 8 Φεβρουαρίου 2021

Έμεινα εντυπωσιασμένος από το κατάλυμα και ειδικότερα από τη χρήση του Conference Hall. Όλοι μου οι συνεργάτες έμειναν πολύ ευχαριστημένοι. Το προσωπικό ήταν ευγενέστερο και εξυπηρετικό. ειλικρινά ευχαριστω.

Ευχαριστούμε, 270vasilism
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητέ κ. Μαρτσεκη,