ZenHotels.com
Expedia.com70 $
eDreams70 $
FindHotel70 $

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, σε ήσυχη περιοχή με μοναδική διακόσμηση και οικείο περιβάλλον λόγω της εξυπηρέτησης και της φιλικοτητας ολου του προσωπικού
Το φαγητό υπέροχο και τα τοπικά προϊόντα που σερβίρονται στο πρωινό και στο βραδινό!
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, _L3532SX
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Αγαπητέ κ. Γεώργιε Σ.,

Εκ μέρους ολόκληρης της ομάδας του καταλύματος Εssence Living Exclusive, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την ευγενική προτίμηση σας στην ιδιοκτησία μας.

Εκτιμούμε ότι αφιερώσατε χρόνο για να δημοσιεύσετε μια κριτική για εμάς και χαιρόμαστε που απολαύσατε το σύνολο της διαμονής σας στο κατάλυμα μας, καθώς και τις υπηρεσίες του προσωπικού μας.

Παρακαλώ σημειώστε ότι λαμβάνουμε υπόψη όλα τα σχόλια των επισκεπτών μας και κάνουμε το καλύτερο δυνατόν, ώστε να κάνουμε τη διαμονή τους αξέχαστη, όπως κάναμε μαζί σας.

Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου στο κατάλυμα Εssence Living Exclusive κατά την επόμενη επίσκεψή σας στην πόλη των Ιωαννίνων.

Η κριτική έγινε: 29 Ιανουαρίου 2021

Καταρχάς έχω μείνει 2 φορές στο ξενοδοχείο και τις δυο φορές έμεινα πολύ ικανοποιημένος . Και οι δυο φορές ήταν για δουλειά και με υπέρ κάλυψαν σε ότι ζήτησα. ΣΤο πρωινό θα έβαζα ένα 9,5 στα 10 ! Πολύ καλή ποιότητα με σχέση τιμής . Πεντακάθαρο ,Μόνο καλά έχω να πω το Συνιστώ ανεπιφύλακτα !!!

Ευχαριστούμε, _M8809YA
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιανουαρίου 2021

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Η κριτική έγινε: 29 Ιανουαρίου 2021

Εκπληκτικός μοντέρνος χώρος με άψογη εξυπηρέτηση και πολλές παροχές (πισίνα, γυμναστήριο κ.α).
Το ξενοδοχείο παρέχει και εστιατόριο με συγκλονιστικό πρωινά και γεύματα όλη την ημέρα.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, 724dimitrisn

Αγαπητέ κ. Δημητρη,

Η κριτική έγινε: 28 Ιανουαρίου 2021

Φτανοντας στο αεροδρομιο των Ιωαννινων και ψαχνοντας ενα καταλλυμα για καλη μου τυχη έκανα την καλυτερη επιλογη ενα boutique hotel πραγματικο στολίδι μοντερνο συγχρονο με ανετα δωματια και ολα προσεγμενα στην λεπτομερια .με το που μπαινεις στην εισοδο καταλαβαινεις οτι εχει φτιαχθει με μερακι φωτιστικα καθιστικα αμμοβολες με μοντερνα σχεδια στα μπανια . Ο υπνος καταπληκτικος ολα τα δωμάτια εχουν πουπουλενια παπλωματα και cocomat στρωματα υπεροχα χρ'ωματα και τεραστιο μπανιο .Υπεροχο πρωινο εξυπηρετικο προσωπικο . κθαροι χώροι .Σιγουρα η καλυτερη σχεση τιμης και υπηρεσιών το συστήνω ανεπιφυλακτα και ανυπομονώ να ξαναπάω .

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα δωματια με θεα την πισινα και τα απιθανα μοντερνα graffity δινουν μια αισθηση πολυτελειας κ ειναι πολυ ησυχα .και ειναι πολυ φωτεινα .
Ευχαριστούμε, Maria N
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιανουαρίου 2021

Αγαπητέ κ. Μαρία Ν.,

Εκ μέρους ολόκληρης της ομάδας του καταλύματος Εssence Living Exclusive, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για την ευγενική προτίμηση σας στην ιδιοκτησία μας και το υπέροχο σχόλιο που κάνατε για εμάς.

Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2021

Στα τόσα χρόνια που ταξιδεύω ήταν από τις λίγες φορές που συνάντησα έναν τόσο καλά διαμορφωμένο χώρο, ανθρωπους πρόθυμους να σου παρέχουν τις πιο ανθρώπινα επαγγελματικά επιθυμίες με επαγγελματική συμπεριφορά. Σίγουρα θα επιστρέψω. Σας ευχαριστώ για όλα!

Ευχαριστούμε, zagoriz
Ο/η EXCLUSIVE PLAN HOTELS SELECTION, Γενικός Διευθυντής του Essence Living Exclusive, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιανουαρίου 2021

Αγαπητέ Eπισκπέπτη,

Εκ μέρους ολόκληρης της ομάδας του Essence Living Exclusive , θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την ευγενική σας προτίμηση στην ιδιοκτησία μας.

Θα εκτιμούσαμε αν αφιερώνατε λίγο χρόνο για να δημοσιεύσετε μια κριτική για εμάς και θα χαιρόμασταν αν μας ενημερώνατε πως απολαύσατε τη διαμονή σας στο κατάλυμα μας, καθώς και τις υπηρεσίες του προσωπικού μας.

Λαμβάνουμε υπόψη όλα τα σχόλια των επισκεπτών μας και κάνουμε το καλύτερο δυνατό για να κάνουμε τη διαμονή τους αξέχαστη.

Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο Essence Living Exclusive κατά την επόμενη επίσκεψή σας στα Ιωάννινα.

Θερμούς χαιρετισμούς,

Τμήμα Πωλήσεων