Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ όμορφο ξενοδοχείο με μεγάλη πισίνα και σε εξαιρετική τοποθεσία. Έχει ησυχία, που ήταν το ζητούμενο για μένα και τον σύζυγο και κοντινή απόσταση από παντού. Το πρωινό σερβίρεται στο δωμάτιο οπότε τρως στη βεράντα σου με θέα την θάλασσα αν θέλεις. Ευγενέστατο προσωπικό, πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει σε όλα. Πεντακάθαρο. Αν έχω ένα αρνητικό είναι το μπάνιο ότι τα νερά πετάγονται έξω. Κατά τα άλλα άψογο.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, mariapY1507WQ
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ξενοδοχείο σε πολύ ωραία τοποθεσία και κοντά σε σημεία ενδιαφέροντος(παραλίες, ταβέρνες, Χώρα). Πολύ ευγενικό προσωπικό, καθαρά σε όλους τους χώρους του. Πρωινό οριακά ικανοποιητικό (covid -19 μέτρα). Πισίνα ικανοποιητική. Γενική εντύπωση πολύ θετικη! Θα ξαναπάω.

Ευχαριστούμε, chatzig2020
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή τοποθεσία, 5' απ'το λιμανι. Δωμάτιο πολύ άνετο και καθαρό όπως και το μπάνιο. Μπαλκοναρα με σούπερ θέα! Πισινα, αν και δεν πολύ πηγαίνουμε, καθαρή και με θέα στη θάλασσα! Το wifi μόνο δεν πιάνει καλά μες το δωματιο. Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει αλλά κάποιος που θέλει να κάνει δουλειά θα το σκεφτει. Δεν έχω αρνητικά. 4.5 από μένα και συστήνεται!

Ευχαριστούμε, filippos_kar
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 30 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Κε. Φίλιππε,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγηση σας και που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας. Εκτιμούμε ιδιαίτερα τα όμορφα λόγια σας και χαιρόμαστε ειλικρινά που απολαύσατε την διαμονή σας με εμάς.
Θα είναι μεγάλη χαρά για εμάς να σας υποδεχτούμε και πάλι!
Με εκτίμηση. Κατερίνα Σοροπούλου / Διευθύντρια Ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε υπέροχη τοποθεσία και το προσωπικό που το πλαισιώνει είναι πραγματικά ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο. Τηρούνται στο εκατό τοις εκατό όλα τα υγειονομικά πρωτόκολλα ώστε ο πελάτης να νιώθει ασφαλής. Το πρωινό σερβίρεται στο δωμάτιο και είναι πλούσιο με φρέσκα προϊόντα. Φύγαμε με τις καλύτερες εντυπώσεις! Εις το επανιδείν!

Ευχαριστούμε, polinaa413
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2020

Αγαπητή Κα. Polinaa413,

Σας ευχαριστούμε που μας δώσατε μια τέλεια βαθμολογία και που επιλέξατε το ξενοδοχείο Milia Bay για τις διακοπές σας. Τα λόγια σας για την εξυπηρέτηση καθώς και για το πρωινό που προσφέρουμε μας δίνουν μεγάλη χαρά!
Ειλικρινά ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας υποδεχτούμε και πάλι.
Με φιλικούς Χαιρετισμούς
Κατερίνα Σοροπούλου / Διευθύντρια Ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020

Μείναμε 6 βράδια στο ξενοδοχείο και η διαμονή μας ήταν κάτι παραπάνω από ικανοποιητική.Η τοποθεσία είναι καταπληκτική,μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από το Πατητήρι,μέσα στη φύση με θέα τα νησάκια των Σποράδων.Μεγάλα δωμάτια πλήρως εξοπλισμένα και καλαίσθητα.Η είσοδος σε κάθε διαμέρισμα είναι μοναδική οπότε δεν έρχεσαι σε επαφή με άλλους τουρίστες,το πρωινό σερβίρεται στο δωμάτιο και γενικά τηρούνται όλα τα πρωτόκολλα που επιβάλλονται για την αντιμετώπιση του κορωνοιού.Το προσωπικό είναι ευγενικό και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει.Το μόνο αρνητικό που έχει είναι το WiFi στα δωμάτια.Αν ξαναπάμε στην Αλόννησο σίγουρα θα το προτιμήσουμε

Ευχαριστούμε, gmoustakas70
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Κε. Μουστάκα,
Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε λίγο από το χρόνο σας για να μας χαρίσετε την όμορφη κριτική σας. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που ακούμε πως απολαύσατε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και αισθανθήκατε ασφαλείς. Εκτιμούμε ειλικρινά τα ευγενικά σας λόγια για το προσωπικό μας και θα ήταν μεγάλη χαρά για εμάς να σας καλωσορίσουμε και πάλι.
Με εκτίμηση
Κατερίνα Σοροπούλου / Διευθύντρια Ξενοδοχείου