Agriolykos Pension(Θέρμα)
Priceline
  • Δωρεάν WiFi
  • Δωρεάν στάθμευση
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενα εξαιρετικό ξενοδοχείο με ζεστή οικογενειακή ατμόσφαιρα. Πεντακάθαρο με άνετους χώρους και ένα εξαιρετικό πρω.ι.νό με σπιτικά εδέσματα. Αξέχαστη σπανακόπιτα, κολοκυθόπιτα και μαρμελάδες. Θα επιστρέψουμε!

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Kostas F
Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2016

Για δεύετρη χρονιά παλι στα ΘΕΡΜΑ ΙΚΑΡΙΑΣ , αλλά σε διαφορετικήεποχή. Η πρώτη ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ με όλα τα γνωστά αυτής της εποχής . Η δεύτερη ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ για ρηλάξ και ξεκούραση μετά από ενα έντονο χρόνο συμβάντων.

Συμβουλή: Καλή θέα - Ησυχα δωμάτια , σ'ολα τα επίπεδα του συγροτήματοσ
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με φίλους
3  Ευχαριστούμε, dvardakis58
Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2016

Πηγαμε 2 -9 ιουνιου για θερμα λουτρα! ο ΒΑΓΓΕΛΗς και η ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ μας εκαναν να νοιωσουμε σα το σπιτι μας!!!σπιτικο πρωινο αυγα μαρμελαδες χυμους!! δωματιο ανακαινισμενο με ωραιοτατο μπανιο!!!!!! φιλοξενια ηρεμια !!!αν και μακρινο ταξιδι θα ξαναπαμε!!!

Συμβουλή: το καλυτερο ξενοδοχειο για τα θερμα της ΙΚΑΡΙΑς
  • Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, mariatsapara
Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2016

Διαμονή από 11 μέχρι 14 Σεπτεμβρίου 2016. Πλήρως ανακαινισμένο ξενοδοχείο όχι απλώς *** αστέρων αλλά ***+, άνετο δωμάτιο με πολύ καλή επίπλωση, εξαιρετικό πρωινό με μεγάλη ποικιλία, ευγενέστατοι ιδιοκτήτες/manager που εξυπηρετούσαν κάθε στιγμή, λογική τιμή για αυτά που προσφέρει.

Συμβουλή: Στην περιοχή δεν υπάρχει κάποιο που να πλησιάζει τα standards του Hotel Nefeli.
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, Fotis_Kalfas
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκευθηκαμε το ξενοδοχείο τελος Ιουλίου του 2016 με αρχές Αυγουστου και μείναμε 4 νύχτες..την πρώτη νύχτα δεν είχαμε ζεστό νερο, το πρωινό ήταν φτωχό ( μαρμελάδες και αυγά εκ των πλείστον ) και την δεύτερη νύχτα μας άλλαξαν δωματιο και μας μετέφεραν σε ένα πολυ μικρότερο...Ένα πρωινό η καμαριέρα μας έκανε παράπονα οτι ξυπνάμε πολυ αργα (11:00)!! Ο τραγικός επίλογος ήταν βέβαια η τελευταία μερα όπου μας ζητήθηκε να πληρώσουμε παραπάνω λεφτά απ'τις αναγραφόμενες τιμές στα δωμάτια για τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο και μάλιστα χωρίς απόδειξη !!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με φίλους
3  Ευχαριστούμε, konstantinos v