“Καλό φαγητό”
Κριτική για: Draught Grill & Beer House

Draught Grill & Beer House
Περιγραφή: Ελάτε μαζί μας να σας ταξιδέψουμε από την εξωτική Βραζιλία και το ηλιόλουστο Μεξικό, στα απέραντα Τσέχικα λειβάδια, τα παραδοσιακά βαυαρικά χωριά και τα υπόγεια κελάρια των βέλγικων μοναστηριών... ...Ελάτε στο κόσμο της Draught!!!
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το μπέργκερ και η ζέστη ποικιλία μπύρας ήταν τέλεια. Το προσωπικό ήταν ευγενικό και εξυπηρετικό. Η τιμές ήταν λίγο τσιμπιμένες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
2  Ευχαριστούμε, _W5019ZF

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020

Το κατάστημα βρίσκεται σε κεντρικό σημείο χωρίς τη βαβούρα της πλατείας όμως, με γρήγορο και ευγενικό σέρβις, υπέροχα burgers καθώς και μεγάλη ποικιλία από μπύρες!
Εμείς το καταευχαριστηθήκαμε!

Ευχαριστούμε, KDPsummer19
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2020

Αυτό το υπέροχο μαγαζί βρίσκεται στο κεντρικότερο σημείο της πόλης και σερβίρει από τα καλύτερα μπέργκερ που έχουμε δοκιμάσει! Το σέρβις γρήγορο, το προσωπικό ευγενέστατο και με σεβασμό στους κανόνες για τη δημόσια υγεία! Μείναμε ενθουσιασμένοι!!!

2  Ευχαριστούμε, maroklgr
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ξεκάθαρη άποψη στο τί είναι. Μια κατεξοχήν μπυραρία με αρκετά ευρύ μενού .
Πολύ φιλικό περιβάλλον ,ωραία μουσική και γευστικά πιάτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, mariagY6364QM
Η κριτική γράφτηκε 18 Νοεμβρίου 2019

Πολύ καλή επιλογή για μπύρα και ποικιλία αν είσαστε στο Αργοστόλι, πάνω στον κεντρικό πεζόδρομο! Ειδικά η ποικιλία ήταν γευστικοτατη,νοστιμότατη και πλούσια σε ποσότητα και πολύ τίμια στην τιμή της! Ευγενικό προσωπικό και γρήγορη εξυπηρέτηση κι ας ήταν γεμάτο το μαγαζί! Μας το πρότειναν ντόπιοι κάτοικοι και είχαν δίκιο! Αξίζει να πάτε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, katiapagoni

Draught Grill & Beer House: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λάσση, Κεφαλονιά

Αργοστόλι, Κεφαλονιά

Draught Grill & Beer House: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!