Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Official Site
Travelocity77 $
Priceline79 $
getaroom.com81 $
Η κριτική έγινε: 19 Σεπτεμβρίου 2020

Ξενοδοχείο που προσφέρει μια όμορφη εμπειρία και διαμονή..το προσωπικό πολύ ευγενικό και επαγγελματίες. Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον καταπληκτικο επαγγελματία Τάσο (ρεσεψιόν) που μας έκανε την διαμονή μας πολύ ευχάριστη. Το ξενοδοχείο σου προσφέρει τις περισσότερες ανέσεις..και βρίσκεται ενα βήμα δίπλα στα πάντα.. Σίγουρα επιδέχεται ανακαίνιση σε κάποια σημεία, όπως το μπάνο, έπιπλα και διακόσμηση των δωματίων.

Ευχαριστούμε, Magda K
Ο/η Jerry Timotheatos, Other του Mirabel City Center Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ/ή Magda K,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την καλή σας βαθμολογία! Είναι μεγάλη μας χαρά να γνωρίζουμε πως είχατε μια θετική εμπειρία μαζί μας.. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σε περίπτωση που έρθετε στην Κεφαλονια.

Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2020

πολύ καλή επιλογή αν θέλεις ένα οικονομικό στο κέντρο του Αργοστολίου.Καλό πρωινό (κάτι σαν μπουφέ λόγο κορονοιού).Πολύ ευγενικό προσωπικό έχει ένα θέμα με το μπάνιο(πάρα,πάρα πολύ μικρό) αλλά αν το προσπεράσεις νομίζω ότι θα περάσεις καλά.

Ευχαριστούμε, Coastal27053594798

Αγαπητέ/ή Coastal27053594798,
Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση αλλά και για τις παρατηρήσεις που κάνατε. Λυπούμαστε που η γενική εικόνα και εντύπωση της διαμονής σας δεν ήταν η καλύτερη. Τα σχόλιά σας έχουν ληφθεί υπόψη για την βελτίωση των υπηρεσιών μας.
Και πάλι ευχαριστούμε. Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικά βολικό ξενοδοχείο στο κέντρο του Αργοστολίου με αρκετές επιλογές για φαγητό, διασκέδαση, βόλτα. Άμεση εξυπηρέτηση, ευγενική και φιλική ρεσεψιόν.Καθαρό όλες τις ώρες, με πολύ νόστιμο πρωινό και ξεκούραστη διαμονή. Αξίζει!

Ευχαριστούμε, nickfF8249ZA
Ο/η Vangelis Timotheatos, Owner του Mirabel City Center Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Αυγούστου 2020

Αγαπήτε nickfF8249ZA

Σε ευχαριστούμε για τη κριτική και για τα καλα σου λόγια.Ελπίζουμε να σε ξαναδούμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας πάλι!!

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Όμορφο ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης του Αργοστολίου. Προσφέρει όλες τις ανέσεις για μια μοναδικη διαμονή. Το πρωινό εξαιρετικό. Προτείνω ανεπιφύλακτα το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για όλους τους τύπους ταξιδιού.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, Aggelp7
Ο/η Vangelis Timotheatos, Owner του Mirabel City Center Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουλίου 2020

Αγαπήτη Αγγελική,

Σε ευχαριστούμε πολύ για την κριτική και για τα καλά σου λόγια. Ελπίζουμε να σε δούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας σύντομα!!

Οικογένεια Τιμοθεάτου

Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ κακό. Πρόχειρα Μπαλωμένο.Πρωινό τραγικο.Προσεγγιση από τη Διεύθυνση αποκαρδιωτική.Καθαριοτητα πολυ μέτρια. Χωρις σιτες τα δωμάτια γεματα κουνουπια.Όλα στο χειρότερο δυνατο επίπεδο που δικαιολογείται.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, business-sales-it