Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2020

Ένα μικρό αστικό νοικοκυρεμένο ξενοδοχείο. Στό άκρο της πόλεως , μακριά από το πολύβουο κέντρο αλλά συγχρόνως κοντά σε αυτό. Πάνω στη θάλασσα. Αν έχεις δωμάτιο μπροστά στη θάλασσα η θέα είναι εξαιρετική, Καθαρό και περιποιημένο. Ειδικά αυτήν την περίοδο ο ιδιοκτήτης λαμβάνει όλα τα μέτρα για την προφυλαξη από την πανδημία.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, A9799RX_
Ο/η Αγγελος Θεοδωρακατος, General Manager του Ξενοδοχείο Άγγελος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουλίου 2020

Αγαπητέ/ή ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για την εξαιρετική βαθμολογία. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας. Να έχετε μια όμορφη ημέρα!

Aggelos P.. Theodorakatos
General Manager Hotel Aggelos
&
Aggelo’s team

Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2019

Το ξενοδοχείο βρίσκετε σε πολύ ωραία τοποθεσία στο Αργοστόλι, πολύ κοντά στο κέντρο. Το προσωπικό ευγενέστατο, τα δωμάτια καθαρίζονται καθημερινά και είναι εφοδιασμένα με τα απαραίτητα. Το μόνο που έλειπε από το δωμάτιο ήταν μια απλώστρα για τα μαγιό - πετσέτες γιατί δεν είχε μέρος να τα βάλεις να στεγνώσουν. Επίσης το wifi ήταν ανεπαρκές, δεν υπήρχε σχεδόν ποτέ. Το πρωινό πλούσιο με πολλές επιλογές.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, kafioxin
Ο/η AggelosTheodorakatos, Γενικός Διευθυντής του Ξενοδοχείο Άγγελος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιουλίου 2019

Αγαπητέ
Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας και για τα όμορφα σχόλια σας,.Τα σχόλια σας σχετικά με το Ιντερνετ , τα λαμβάνουμε σοβαρά υπ'οψιν μας και θα τα μεταφέρουμε στον υπευθηνο τμημα . Ελπίζουμε να σας ξαναεχουμε σύντομα κοντά μας.

Θερμούς χαιρετισμούς
Άγγελος Π. Θεοδωράκος
Ξενοδοχείο Άγγελος
Γενικός διευθυντής

Η κριτική έγινε: 8 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ενα καταπληκτικο ξενοδοχειο στην καρδια του αργοστολιου με πολυ εξυπηρετικο προσωπικο!φανταστικη θεα απο το δωματιο που νομιζες οτι εισαι πανω στην θαλασσα!αγγελε σε ευχαριστουμε για ολα!θα τα ξαναπουμε συντομα

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Ainos R
Ο/η AggelosTheodorakatos, Γενικός Διευθυντής του Ξενοδοχείο Άγγελος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Απριλίου 2019

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα ευγενικά σας λόγια, το εκτιμούμε ιδιαιτέρως και δεν κρύβουμε ότι μας κάνει πολύ χαρούμενους όταν οι πελάτες μας μένουν ικανοποιημένοι και με όμορφες εντυπώσεις από το ξενοδοχείο μας και τις υπηρεσίες του. θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο μέλλον!

General Manager
Aggelos Hotel

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ξενοδοχειο στην καρδια του Αργοστολιου, μολις λιγα λεπτα απο το κεντρο. Πανεμορφη τοποθεσια διπλα στην θαλασσα, πεντακαθαρο και το προσωπικο εξυπηρετικοτατο σε οποιαδηποτε απορεια ειχαμε!το προτινω ανεπιφυλακτα! Αγγελε ελπιζω να ξαναβρεθουμε συντομα! Ευχαριστουμε για ολα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Nasgeo
Ο/η Αγγελος Θ, Γενικός Διευθυντής του Ξενοδοχείο Άγγελος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να σχολιάσετε την πρόσφατη εμπειρία σας από την διαμονή σας στο Aggelos Hotel.
Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος από την τοποθεσία, το δωμάτιο και την εξυπηρέτηση που είχατε από το προσωπικό μας.
Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.
Με εκτίμηση,Best Regards,
General Manager
Aggelos Hotel

Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα πολυ ομορφο ξενοδοχειο στο ωραιοτερο σημειο της πολης! Αμεση προσβαση σε οτιδηποτε λογω της πολυ βολικης του τοποθεσιας και διπλα στην θαλασσα!Καταπληκτικη φιλοξενια απο ολο το προσωπικο. Καθαρα δωματια και πολυ ωραιο πρωινο!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, MatinaT27
Ο/η Αγγελος Θ, Γενικός Διευθυντής του Ξενοδοχείο Άγγελος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουλίου 2018

Σας ευχαριστούμε που πήρατε το χρόνο να γράψετε τα σχόλια σας στο Tripadvisor και αναφέρετε την καλή τοποθεσία του ξενοδοχείου, το καθαρό δωμάτιο, το φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό και το πρωινο μας
Η καλύτερή μας βράβευση είναι όταν πελάτες σαν κι εσάς συνιστούν να επισκεφτούν το ξενοδοχείο μας.
Ευελπιστώντας να έχουμε την χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας
(Γενικος Διευθυντης)