Οι καλυτεροι με διαφορα!!!!!

Η καλυτερη κρουαζιερα που εχω κανει στη ζωη μου!!! τα μερη που επισκεφτηκαμε,φανταστικα!το σκαφος... διαβάστε περισσότερα

vonitsa
Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η LADY O!!!

Υπεροχη εμπειρια που πρεπει οπωσδηποτε να ζησεις οταν επισκεφθεις την μοναδικη... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020
Cona2019L

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όταν είμαι διακοπές σε κάποιο νησί πάντα πηγαίνω εκδρομή με καραβάκι σε κοντινές παραλίες, σε αυτήν την εκδρομή όμως πέρασα υπέροχα! Η καλύτερη όλων. Κάναμε βουτιές σε υπέροχες παραλίες, μας κάνανε μπάρμπεκιου, χορέψαμε. Το προσωπικό ευγενικό, φιλικό με πολύ χιούμορ, γελάσαμε πολύ. Ξέρουν να κάνουν μια ομάδα αγνώστων, μια παρέα. Ευχαριστώ Διονυση, Μάκη, Δήμητρα και Παναγιώτη. Προτείνω ανεπιφύλακτα οποίος βρεθεί στην Κεφαλονιά να κάνει την εκδρομή!!!

Ευχαριστούμε, _V7637MJ
Ο/η KEFALONIACRUISE, Manager του Kefalonia Cruise Lady O, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2020
Μετάφραση Google

Thank you for taking the time to review us and for mentioning the Lady O team. I agree, they are a wonderful bunch, true Kefalonian hospitality, humour and friendliness....that's why I bought into the business...when I'm there it's a pleasure to work alongside them-especially Captain Dennis....a true gentleman where what you see is what you get.
I hope to meet you next time you come aboard.

Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2020

Κρουαζιέρα τρέλας ξεγνοιασιάς γέλιου και απόλυτου κεφιού... Τί άλλο θα σου πρόσφερε άλλωστε μια βόλτα με τον Jack Σπύρο?!! Σας περιμένουν μόνο εκπλήξεις από το τρελό πλήρωμα του Lady Ο! Κρουαζιέρα που θα την θυμάσαι για πάντα... αξίζει να το ζήσεις!!!

Ευχαριστούμε Διονύση! <3

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Roving19430612801
Ο/η KEFALONIACRUISE, Manager του Kefalonia Cruise Lady O, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Ιουλίου 2020
Μετάφραση Google

Thank you for your lovely review. I see you met Captain Jack Sparrow's greek cousin!!! I'm glad you enjoyed your day with us and hope to see you again soon.

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εκανα για δευτερη φορα κρουαζιερα με τα παιδια και το σκαφος LadyO και το μονο που μπορω να πω ειναι οτι περασα εγω και η οικογενεια μου φανταστικα...η παραλιες,το φαγητο το προσωπικο που σε κανει να αισθανεσαι σαν να εχεισ παει βολτα με τους φιλους σας...ολα ολα τελεια ευχαριστουμε για ολα και σιγουρα θα σας ξαναδουμε παλι...

Ευχαριστούμε, μέλι Β
Ο/η KEFALONIACRUISE, Manager του Kefalonia Cruise Lady O, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουλίου 2020
Μετάφραση Google

Thank you for your review. We like to treat everyone as friends...it's the only way to treat our guests because they leave as friends

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με παρέα,.τα παιδιά είναι επαγγελματίες,.Ήταν άψογα,.πανέμορφο νησί και ακόμη πιο όμορφη εμπειρία..μπραβο σε ολους

Ευχαριστούμε, Ioanna D
Ο/η KEFALONIACRUISE, Manager του Kefalonia Cruise Lady O, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2020
Μετάφραση Google

Thank you so much Ioanna for your kind review. We hope you tell your friends about us and that you will come back very soon

Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2020

με τη lady o εζησα μια φανταστικη εμπειρια το πληρωμα και ο καπετανιος ο διονυσης ευγενεστατοι. ο Διονυσης μας διασκεδασεειτε σαν πειρατης ειτε χορευοντας σε γνωριμους ρυθμους.Το μπαρμπεκιου φανταστικο πεντανοστιμα σουβλακια ,χωριατικη σαλατα ,τζατζικι,αναψυκτικα και λευκο κρασι ηταν το τελειο μενου μας.Οσο για τις παραλιες που επισκεφτηκαμε τελειες με καταγαλανα νερα.Βουτιες και κολυμπι στη θαλασσα και μετα φαγητο στο υπαιθριο μπαπμπεκιου. μετα πολυ μουσικη και χορος μας αφησαν υπεροχες εμπειριες.Σας συνιστω κρουαζιερα με τη lady o .Θα ξαναπαω

Ευχαριστούμε, georgev455
Μετάφραση Google

Thank you George for a fantastic review. It was detailed and and informative...and I would love to thank you for taking the time to write your review.
Cannot wait to see you soon