“Ότι να ναι!!”
Κριτική για: El Greco

El Greco
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις

Πρώτη φορά παρήγγειλα από το μαγαζί και δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος,διότι
μου μπέρδεψαν την παραγγελία φέρνοντας μου επιπλέον πράγματα που δεν παρήγγειλα και η απόδειξη ανύπαρκτη!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, 235nikost

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σίγουρα η παρέα μας δεν συμφωνεί με τις κακές κριτικές εδώ.. το σέρβις ήταν πολύ καλό και τα φαγητά πεντανόστιμα .. η πίτσα και οι μακαρονάδες φοβερές και σίγουρα αν είχαμε κιαλλες μέρες θα επιστρέφαμε!! Επιλέξτε το και ξεφύγετε από τον συνωστισμό της πλατείας !!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, marissak650
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2018

Φάγαμε στο εστιατόριο ένα βράδυ κατά την παραμονή μας στο νησί. Ο κόκκορας νόστιμος αλλά όχι κάτι ξεχωριστό. Η κρεατόπιτα δεν φάνηκε κάτι το ιδιαίτερο, φάγαμε πολύ καλύτερη άλλη μέρα. Οι μερίδες ικανοποιητικές.
Αυτό που μας έκανε όμως χείριστη εντύπωση ήταν η μερίδα κεφτεδάκια που δεν ήταν φρέσκια. Το αποτέλεσμα είναι να είναι στεγνά, πολύ σκληρά και εντελώς άγευστα. Πόσο δύσκολο είναι να τηγανιστούν εκείνη την ώρα; Απαράδεκτο.
Οι τιμές επίσης ήταν ελαφρώς υψηλές για την ποιότητα του φαγητού.
Δεν θα συνιστούσαμε το εν λόγω μαγαζί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Vag G
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο σπιτικό φαγητό με καθαρή κουζίνα και πάρα πολυ καλές τιμές.το σερβις ηταν γρηγορο και εξυπηρετικό.η τοποθεσία στο κέντρο του αργοστολιου δίπλα στην κεντρική πλατεία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Storyteller488399
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενω το εσωτερικο δεν σου γεμιζει το ματι, ειναι απλα μια λιτη αλλα καθαρη ταβερνα, ο κηπος πισω ειναι εξαιρευικος!!! Τα φαγητα υπεροχα, το προσωπικο ευγενικο και με χιουμορ ενω οι τιμες πολυ προσιτες. Το συνιστω ανεπιφυλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, panagiotisf2014

El Greco: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αργοστόλι, Κεφαλονιά

El Greco: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!