“Πολύ καλό”

Pizza Al Forno
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2021

Το εστιατόριο βρίσκεται στον εκπληκτικό πεζόδρομο του Αργοστολίου.
Η εξυπηρέτηση ήταν καλή, καλύτερα όμως ήταν τα πιάτα τα οποία δοκιμάσαμε.
Οι τιμές ήτανε σε μέτριο επίπεδο.

Ευχαριστούμε, 252christosr

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απο τις καλύτερες πίτσες και μακαρονάδες που φάγαμε αξιζει 100% να πατε να φάτε στο συγκεκριμένο μαγαζι εχει πολυ κοσμο παντως αλλα και παλι αξιζει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, thodogrp
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2021

Το φαγητο και συγκεριμενα οι πιτσες πολυ νοστιμες.
Παρολα αυτα το προσωπικο ειχε ακρως αντιεπαγγελματικη σταση: απο το γεγονος πως εδιναν σε εμας το πακετο να βαλουμε μεσα την πιτσα, μεχρι το οτι η σερβιτορα ηρθε και μας ζητησε τα πιατα μας γιατι αποτι καταλαβαμε δεν ειχαν πολλα να εξυπηρετησουν τους υπολοιπους πελατες.

Ευχαριστούμε, Q5483TXantonias
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αν και χρειάστηκε να περιμένουμε τουλάχιστον μισή ώρα για να καθίσουμε, πραγματικά άξιζε. Έχω φάει πίτσα σε όλα τα τουριστικά μέρη που έχω κάνει διακοπές και δεν είναι λίγα. Εύκολα η καλύτερη πίτσα. Ποιο τίμιο μέγεθος και τιμή δεν γίνεται. Η καρμπονάρα τους επίσης καλή (όχι η καλύτερη που έχω φάει, αυτή ήταν στην Σκιάθο). Πήραμε την επόμενη μέρα μια για το δωμάτιο σπέσιαλ οικογενειακό μέγεθος 9€. Τι άλλο θες;

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, JOHN K
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή πίτσα,με ωραίο ζυμάρι ,στην άκρη του πεζόδρομου. Έχει αρκετό κόσμο αλλά το προσωπικό είναι πρόθυμο να σας εξυπηρετήσει. Οι τιμές καλές για πίτσα..

Ευχαριστούμε, KatherineGog

Pizza Al Forno: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αργοστόλι, Κεφαλονιά

Αργοστόλι, Κεφαλονιά

Pizza Al Forno: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!