“Να πατε!”
Κριτική για: Εστιατόριο Πρεμιέρ

Εστιατόριο Πρεμιέρ
Κουζίνες: Ελληνική, Ιταλική
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Μεγάλες παρέες, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Δείπνο, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πεντανοστιμη αμυγδαλοπαστα κ παραδοσιακο φρεσκο παγωτο καϊμακι. Πανω στην κεντρικη πλατεια, αρχοντικα καθισματα που θυμιζουν δοξα αλλης εποχης. Σερβις καλο ακομα κ οταν υπαρχει πολυκοσμια. Μας προταθηκε απο Κεφαλονιτη φιλο.

Ευχαριστούμε, art_lady_ath

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερα σέρβις ποιότητα τέλεια και κάνει κέρασμα λιχουδιών δωρεάν με το καφέ.Επισεις έχει και φαγητό με καταπλεικτικο σεφ.Και από ευγένεια των σερβιτόρων τέλεια.

Ευχαριστούμε, Gerasimos B
Ο/η Premier M, Manager του Εστιατόριο Πρεμιέρ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2018

Εκτιμούμε την άποψη σας.Όπως έχω είδη αναφερθεί σε αναφορές πελατών αγαπάμε αυτό που κάνουμε και το κάνουμε σωστά, είμαστε 28 χρόνια στο χώρο της εστίασης και της παροχής υπηρεσιών και αυτό δεν σταματάει εδώ.Θα συνεχίσουμε με εσάς δίπλα μας να μας στηρίζετε.

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018

Σε πολύ καλή γωνιακή θέση, στην κεντρική πλατεία του Αργοστολίου, βρίσκεται το PREMIER, (που σημαίνει '' πρώτο '') και είναι το καλλίτερο. Το καλοκαίρι σερβίρει και στην πλατεία και επί του πεζοδρομίου. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.

Ευχαριστούμε, dellmar2017
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε το βράδυ παραμονή πρωτοχρονιάς για ρεβεγιόν. Είχαμε κάνει κράτηση από την προηγούμενη μέρα. Ολα ήταν τέλεια οργανωμένα: μενού εξαιρετικό, σέρβις πολύ καλό, ζωντανή ορχήστρα εξαιρετική, η όλη ατμόσφαιρα ήταν γιορτινή και δημιουργούσε ένα αίσθημα αρχοντιάς που σπάνια πλέον βρίσκεις στις μέρες μας. Το αποκορύφωμα ήταν τα κεφαλονίτικα κάλαντα και οι καντάδες από ντόπιους μουσικούς και κανταδόρους λίγο πριν την αλλαγή του χρόνου. Μια συνολικά καταπληκτική βραδιά. Και του χρόνου!

Ευχαριστούμε, Vassilis
Ο/η Premier M, Manager του Εστιατόριο Πρεμιέρ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Ιανουαρίου 2018

Σας ευχόμαστε καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία.
Να ξέρετε ότι πίσω από τα πολύ θετικά σας σχόλια κρύβεται μία πολύ συντονισμένη και οργανωμένη δουλειά για να σας κάνουμε να νιώσετε όπως μας περιγράφετε.Έχουμε καθιερώσει τις βραδιές ρεβεγιόν από το 2010 και έκτοτε καταβάλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια για να είναι όλα όσο το δυνατόν καλύτερα.
Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση και να γνωρίζετε ότι τα σχόλια σας γίνονται αρωγός για την συνέχεια στο έργο που έχουμε αναλάβει εδώ και 28 χρόνια.

Με εκτίμηση
Ο υπεύθυνος καταστήματος
Μαγδαληνός Γιώργος

Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ρεβεγιόν Χριστουγέννων, ωραίο μενού, πολύ εξυπηρετικό προσωπικό κ ευχάριστο περιβάλλον!
Κ για μεσημεριανό φαγητό μην ξεχάσετε να προτιμήσετε την διαφορετική σαλάτα που παντρεύει πολύ ομορφα την χωριάτικη με τον ντάκο βάζοντας ως βάση ένα υπέροχο ψωμί, τραγανιστή κ γευστικό!!

Ευχαριστούμε, Efi_Fi_88
Ο/η Premier M, Manager του Εστιατόριο Πρεμιέρ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας.Είμαστε εδώ για να παρέχουμε σωστές και ποιοτιικές υπηρεσίες σε όλους εσάς που μας στηρίζετε.Το κάνουμε καθημερινά και βελτιωνόμαστε όπου χρειάζεται.Πάντα ανταποκρινόμαστε στις απαιτήσεις τόσο του πελάτη όσο και της δουλειάς.Χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά.

Με εκτίμηση
Μαγδαληνός Γιώργος
Υπεύθυνος καταστήματος.

Εστιατόριο Πρεμιέρ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ληξούρι, Κεφαλονιά

Εστιατόριο Πρεμιέρ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!