Priceline
Hotels.com77 $
eDreams66 $
Travelocity77 $
Η κριτική έγινε: 8 Μαΐου 2019

Έχω επισκεφθεί άπειρες φορές το συγκεκριμένο ξενοδοχείο και πάντα η εξυπηρέτηση πάει από το καλό στο καλύτερο.....ο Γιώργος στη ρεσεψιόν πάντα πρόθυμος να λύσει τα πάντα...τα παιδιά στο εστιατόριο πάντα χαμογελαστα και εξυπηρετικά η καθαριότητα τέλεια....η τοποθεσία φανταστική!!!!! Η καλύτερη επιλογή για την Κεφαλονιά!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Nikoleta K
Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαειρετικη τοποθεσια, ακριβώς πανω στην πανέμορφη πλατεία του Αργοστολίου. Ανακαινισμένο, καθαρό με καλό επίπεδο εξοπλισμού. Ο Κλιματισμος θορυβώδες. Δεν υπήρχε ένα μπουκαλάκι νερό στο δωμάτιο. Σχέση ποιοτητας/τιμής εξαιρετική. Στην επόμενη επαγελματικη μου επίσκεψη θα το προτιμήσω και πάλι.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, politidisj
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφο ξενοδοχείο σε Κεντρική περιοχή, που σε κάνει κ αισθάνεσαι ότι είσαι" στην καρδιά των γεγονότων ".. Πρωΐνο αξιοπρεπές & φιλικό προσωπικό.. Διαθέτει δωρεαν παρκινγκ..Θα επανέλθουμε σίγουρα!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, 352katerinar
Η κριτική έγινε: 11 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άλλη μια φορά στην Κεφαλλονιά και επέλεξα πάλι το Ionian plaza, τα έργα στη πλατεία ολοκληρώθηκαν και καθιστούν το ξενοδοχείο ιδανική επιλογή, διαθέτει Πάρκιν, ευρύχωρα και καθαρά δωμάτια, συμπαθητικό πρωινό και εξυπηρετικό προσωπικό.
ΥΓ κατά την αναχώρηση μου δημιουργήθηκε ένα μικρό πρόβλημα με την χρέωση αλλά διευθετήθηκε άμεσα, δωμάτιο 201 10 Μαίου.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
10  Ευχαριστούμε, Travel_ExperiencesS
Η κριτική έγινε: 12 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλό ξενοδοχείο και κεντρικό. Τα δωμάτια του καθαρά . Ο χώρος που προσφέρεται το πρωινό θα μπορούσε να είναι πιο μεγάλος και άνετος. Για αυτά που προσφέρει η τιμή του είναι πολύ καλή. Έχει χώρο parking, αλλά δεν ξέρω αν επαρκεί όταν το ξενοδοχείο έχει πολλούς πελάτες

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Q2095OC_