“Βαρεμάρα”
Κριτική για: Μπεβερίνος

Μπεβερίνος
Περιγραφή: Μια νεα επιλογη στη διασκεδαση του αργοστολιου....υπεροχα ποτα,λαχταριστες νοστιμιες,ντοπιο σπιτικο τσιπουρο και ωραια μουσικη συμπληρωνουν εναν πανεμορφο κηπο πισω απο την κεντρικη πλατεια!!!!! Τσιπουραδικο-Μεζεδοπωλειο...Μπεβερινος!!! Στ.Μεταξα 9...(στο στενο του πλατανου)!!
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021

Το παραδοσιακό τυρί της Κεφαλονιας ειναι η απλή φέτα που υπήρχε ήδη στη χωριάτικη που είχαμε παραγγείλει και η σερβιτόρα δεν σκέφτηκε να μας ενημερώσει καθώς δεν είχε ιδιαίτερο κέφι να μας εξυπηρετήσει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, B5725CG_

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Άθλια κουζίνα. Κάνε στον εαυτό σου μια χάρη κ μην πας να φας εκεί.
Το μαγαζί προσφέρει μόνο αισθητική του χώρου.
Αν θες να κάτσεις να πιεις μια μπύρα όλα καλά. Μόνο μην κάνεις το λάθος να παραγγείλεις φαγητό.
Πάρτε ένα σεφ,, ντροπη!

Ευχαριστούμε, marillita1
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος(δεν είναι δίπλα στο λιμάνι),ζεστή ατμόσφαιρα,πολύ καλή εξυπηρέτηση από το προσωπικό, ο,τι πρέπει για ένα χαλαρό βραδάκι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, oTi n
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2020

Πολύ ωραίο μαγαζί με ευχάριστη ατμόσφαιρα και τα φαγητά ζεστά και γευστικά. Εξαιρετική εξυπηρέτηση από το προσωπικό

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, eirinid131
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2019

Το φαγητό εξαιρετικά μέτριο και δεν ήταν μόνο δικιά μας άποψη. Ένα ζευγάρι που καθόταν δίπλα μας παραπονέθηκε στην σερβιτόρα πως το κρέας που τους σερβιρανε δεν τρωγόταν και γενικά δεν ήταν ευχαριστημένοι. Σε μας το κοτόπουλο ήταν χειρότερο από σκυλοτροφη. Σκληρό, χωρίς καμία γεύση, ψεύτικη σάλτσα, χάλια. Η χωριάτικη πολύ μέτρια, τα μανιτάρια που παραγγειλαμε χαλιας ποιότητας. Μου θύμιζε φαγητό στρατού. Δεν μπορώ να καταλάβω πως αυτό το εστιατόριο έχει καλές κριτικές. Πραγματικά από τα χειρότερα που έχω πάει παρόλο το ωραίο περιβάλλον.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
3  Ευχαριστούμε, Mart M

Μπεβερίνος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αργοστόλι, Κεφαλονιά

Μπεβερίνος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!