“Γευμα”

Κουζίνες: Ψητοπωλείο
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο φαγητο σε πουφε την κυριακη μεσημερι.εξερετικα πλουσια πουφε.καλο σερβις .καλο περιβαλο.ωραια γλυκα.καλες τιμες.

Ευχαριστούμε, Vayios P

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο κλίμα εξυπηρετικό προσωπικό πολύ καλό φαγητό τεράστιες ποσότητες οι τιμές είναι λογικές για την ποσότητα του φαγητού. Το επισκέπτομαι συχνά!!

Ευχαριστούμε, Nikos C
Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018

Το περιβάλλον είναι σίγουρα πολύ καλό. Σε διακόσμηση χαλαρή, οικογενειακό μαγαζί, θέα από ψηλά, ήταν πολύ καλή εμπειρία. Φάγαμε όμως από μπουφέ διότι πήγαμε Κυριακή και δεν μπορώ να πω ότι ήταν τέλειο το φαγητό. Ήταν όμως πολύ καλό. Ποικιλία, όμορφα, τακτοποιημένα και καθαρά, πιστεύω απλώς ότι θα έπρεπε να ήταν λίγο πιο αλμυρά τα κρεατικά τους.
Η εξυπηρέτηση άψογη, θα ξαναπάμε σίγουρα καθημερινή για να δοκιμάσουμε steak επειδή έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια.

Ευχαριστούμε, Martha F
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2017

πηγαινουμε μια φορα τον χρονο εκει για να γιορταζουμε τα γενεθλια του γιου μας. Καθε χρονο το στεηκ ειναι η επιλογη ολοι της οικογενειας. Ειναι το καλυτερο που υπαρχει στην Κυπρο. Την τελευταια φορα που πηραμε κρασι ηταν ακριβο (6πλασια τιμη που το βρισκεις στις υπεραγορες ) . Δεν μας χαλα ομως γιατι τα υπολοιπα ηταν φανταστικα

Ευχαριστούμε, angelos y
Ο/η Carob Mill R, Manager του Ryan's Bar & Grill, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια στο TripAdvisor.

Τα ευγενικά σχόλια σας θα μεταβιβαστούν στον Σεφ, στον Υπεύθυνο εστιατορίου και στην ομάδα μας και είμαστε σίγουροι ότι θα αποτελέσουν κίνητρο για να συνεχίσουν να προσφέρουν στους επισκέπτες μας αρίστη εξυπηρέτηση.

Έχουμε λάβει υπόψη το σχόλιο σας αναφορικά με την τιμή του κρασιού. Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την ενημέρωση και να τονίσουμε πως η εταιρεία λαμβάνει σοβαρά υπόψη οποιαδήποτε κριτική προς βελτίωση των υπηρεσιών μας.

Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σε ένα από τα εστιατόρια της Carob Mill Restaurants.

Με φιλικούς χαιρετισμούς
Rafaela Michail (HR Manager)
Εκ μέρους της διεύθυνσης των εστιατορίων Carob Mill Restaurants Ltd.

Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο Φαγητο, ιδιαίτερα το steak αλλα κάνει πιο πολύ να πας τον χειμώνα παρα το καλοκαίρι! Απο τα πιο ωραία εστιατόρια της περιοχής!

Ευχαριστούμε, Gewrgiakokotsi
Ο/η Carob Mill R, Manager του Ryan's Bar & Grill, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια στο TripAdvisor.

Με φιλικούς χαιρετισμούς
Rafaela Michail (HR Manager)
Εκ μέρους της διεύθυνσης των εστιατορίων Carob Mill Restaurants Ltd.

Ryan's Bar & Grill: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Akrotiri, Limassol District

Episkopi, Limassol District
Akrotiri, Limassol District

Λεμεσός, Limassol District
Λεμεσός, Limassol District

Ryan's Bar & Grill: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!