Tripadvisor
Έδεσσα
Αναζήτηση

“Ενδιαφερουσα κουζίνα από μια τοπική κουζίνα ”
Κριτική για: Ταβέρνα Κεδρωνα

Ταβέρνα Κεδρωνα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολυ ωραιο και ποιοτικο σπιτικο φαγητο, 20 λεπτά από τον Άγιο Αθανάσιο ή την Έδεσσα, ωραία οικογενειακη ατμόσφαιρα με εκπληκτική θέα σε ιδανικες τιμες, οι μεριδες και τα ορεκτικα που δοκιμάσαμε ηταν μεγαλες και πολυ νόστιμες, το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, alexandrosp2016

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο, ζεστό και πολύ οικείο , το εστιατόριο αυτό έμεινε στη καρδιά μας! Ήρθαμε δύο 4μελης οικογένειες στη περιοχή για διακοπές 5 ημερών ,από τις οποίες τις 3 φάγαμε σε αυτό το εστιατόριο .Γρήγορη εξυπηρέτηση, υπέροχα πιάτα ολα και πεντανόστιμα.Τα μαγειρευτά τέλεια και τα ψητά ακόμα πιο τελεια. Τα παιδιά το λάτρεψαν .Η κυρία Πόπη καταπληκτική και φιλική με μεράκι.Νιωθαμε σαν το σπίτι μας! Σίγουρα όταν ξαναπάμε στη περιοχή θα το επισκεφθούμε πάλι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, dimitras2020
Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό πήραμε ότι είχε μαγειρεμένο στη γάστρα ήταν όλα τέλεια. Γρήγορη εξυπηρέτηση ωραίο περιβάλλον πολύ καλές τιμές. Πήγαμε και την επόμενη μερα

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, diamantg
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο φαγητό, άψογο σέρβις εντυπωσιακά τοπικά κ παραδοσιακά προϊόντα κ όλα αυτά μαζί με την απερίγραπτη θεα είναι ένας ανεπανάληπτος συνδυασμός !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, _L8605OM
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε μια πολύ προνομιακή θέση στη Κεδρώνα (Άγιος Δημήτριος), βρίσκεται η ομώνυμη ταβέρνα. Αντιλαμβάνομαι το οικογενειακό κλίμα των ιδιοκτητών, όμως κάτι πρέπει να γίνει με το service. Πολύ αργό και ειδικά εάν έχεις πάει με μικρά παιδιά που πεινάνε, κάηκες !!!!!! Οι μερίδες μέτριες, χωρίς ιδιαίτερη μέριμνα. Οι μύγες και εντός καταστήματος, σμήνος. Εκτός της τοποθεσίας, όλα τα υπόλοιπα θες να τα ξεχάσεις. Και τις τιμές.....

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, IliasPoi
Ο/η Ευθυμία Φ, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ταβέρνα Κεδρωνα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουνίου 2018

Κύριε Ηλία,
Ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε την κριτική.Αρχικα,ο χρόνος εξυπηρέτησης των πελατών μας ποικίλει αναλόγως με τις ώρες αιχμής.Αν επισκεφτήκατε τον χώρο μας σε μια τέτοια ώρα λυπούμαστε αν καθυστέρησαμε το service αλλά πάντοτε ενημερώνουμε τους πελάτες μας,ειδικά οταν υπάρχουν μικρά παιδιά να προτιμήσουν κάποιο από τα μαγειρευτά μας για να εξυπηρετηθούν όσο το δυνατόν γρηγορότερα!Οσον αφορά τις μερίδες μας είναι εντελώς υποκειμενικό το μέγεθος τους και το foodstyle ειδικά οταν επισκέπτεσαι μια καθαρά παραδοσιακή ταβέρνα !Επιπροσθετα για το σμήνος των μυγών που αναφέρατε δεν μπορεί να γίνει κάποιος ψεκασμός μέσα στον χώρο λόγω Ιso και υγιεινής μέσα σε χώρους εστίασης με φυσικό κάλλος,όπως αναφέρετε.Στο εξωτερικό μας χώρο ήδη έχουν ληφθεί τα απαραίτητα μέτρα για την απομάκρυνση οποιουδήποτε ζωύφιο.Ενκατακλειδι δεν καθίσταται σαφές το σχόλιο περί των τιμών μας.
Θα χαρούμε να σας προσφέρουμε για άλλη μια φορά τις υπηρεσίες μας και να σας ικανοποιήσουμε πλήρως!

Η διεύθυνση της Ταβέρνας Κεδρώνα

Ταβέρνα Κεδρωνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Έδεσσα, Περιοχή Πέλλας

Ταβέρνα Κεδρωνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!