“Κρίμα γιατί είναι σε πολύ όμορφη τοποθεσία”

Καταρράκτες Εστιατόριο-Καφέ
Περιγραφή: Το εστιατόριο Καταρράκτες δημιουργήθηκε από τη διάθεση να φιλοξενήσουμε τους κατοίκους και τους επισκέπτες της περιοχής, τη λατρεία μας για τη φύση και την ανάγκη να μοιραστούμε την κουζίνα του τόπου μας. Με την επίσκεψή σας στο χώρο μας, υποσχόμαστε μια γαστρονομική και τουριστική εμπειρία μέσα από τα λαχταριστά μας εδέσματα, μαγειρεμένα με πολύ μεράκι από ντόπιους επαγγελματίες. Για το φαγητό μας, επιλέγουμε και δημιουργούμε αποκλειστικά με τα καλύτερα ελληνικά κρέατα, ελληνικά προϊόντα από μικροπαραγωγούς με έμφαση στις τοπικές πρώτες ύλες. Το ταξίδι της γεύσης συνοδεύεται από 200 και πλέον επιλογές οίνου και τσίπουρου του ελληνικού αμπελώνα και ούζου των μερακλήδων ποτοποιών μας. Ορισμένες ονομασίες εδεσμάτων βασίζονται στην ντοπιολαλιά της περιοχής, με πολλά εδέσματα να έχουν τη δική τους ιστορία. Το εστιατόριο Καταρράκτες και η ομάδα του, σας καλωσορίζει στο γαστρονομικό ταξίδι εμπειρίας
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Γενικά αποφεύγω να κάνω κρητικές σε μαγαζια γιατί μετά από πολλά χρόνια ως σερβιτόρα σε κέντρα εστίασης με θεωρώ πολυ αυστηρή .
Εχω δόση παρα πολλες ευκαιρίες στο συγκεκριμένο αλλα λυπαμε.
Ας ξεκινήσουμε με το σερβις το οποίο έκανε ναργιλε στης 6 ηωρα τ απόγευμα και εμείς ν περιμένουμε 2 ατομα να παραγγείλουμε και να μας κοιτάνε και να μη μας δίνουν σημασία. Μετά από 15 λεπτα μολις μας είδε ο σερβιτόρος οτι παμε να σηκωθούμε να φύγουμε ηρθε μας έφερε μερα,παραγγείλαμε τους καφέδες και ζήτησα ενα κατάλογο ώστε να τσιμπήσουμε κιόλας. Μας φέρνει τους καφέδες ο οποίος ήταν πολύ ωραίος μπορω να πω αλλά ο κατάλογος άφαντος τον ξανα ζήτησα δεύτερη φορά και πάλι πουθενα (Εχω κανω μια παρένθεση που η διπλανή παρεα ειχε ερθει πριν από εμάς και όταν ζήτησα για δεύτερη φορά κατάλογο ηδη γευματιζαν το κλαμπ σάντουιτς τους) εμπας περίπτωση καθε φορα το σερβις απαράδεκτο. Δν θεωρώ ότι φταίει το σερβις υποψιάζομαι ότι κάτι δν πάει καλά με τ σερβις και έτσι αντιδράει ο κάθε υπάλληλος .

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, U2696ARksenias

Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ιδανικό για καφέ, φαγητό και ποτό ,
Τέλεια εξυπηρέτηση με ένα πολύ ολοκληρωμένο μενού .
Διασκέδαση μέχρι το βράδυ με ωραία μουσική .

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, zinozisb
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020

Υπέροχη θέα υπέροχος καφές αλλά και φαγητό μακράν το καλύτερο μέρος στην Έδεσσα.. άψογο σέρβις.τελειο

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, _Y1780QD
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2020

Ευγενικό προσωπικό, ειδικά ο μπάρμαν πολυ καλό παιδί, ευχάριστος χώρος, γενναίες ποσότητες! Να πάτε!

Ευχαριστούμε, _M4930HV
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πληρώνεις για την θέα. Σε καμία περίπτωση δεν αξίζουν οι τιμές, πρώτον για τις ποσότητες (μάλιστα θα μπορούσαν τα κυρίως να διατίθενται και ως ορεκτικά) και δεύτερον στην τηγανιά ψαρονέφρι το ρύζι ήταν κρύο. Με διαφορά τα καλύτερα πιάτα η σαλάτα και το γλυκό που από ό,τι φαινόταν ήταν έτοιμα. Το σέρβις παρόλα αυτά ήταν ευγενικό και εξυπηρετικό, η κουζίνα θέλει δουλίτσα.

Ευχαριστούμε, _V2570YA

Καταρράκτες Εστιατόριο-Καφέ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Έδεσσα, Περιοχή Πέλλας

Καταρράκτες Εστιατόριο-Καφέ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!