“Εξαιρετικό”

Ουσιες
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Εξαιρετικό φαγητό με ιδιαίτερες γευσεις και πολυ ευγενικό προσωπικο!! Όμορφο περιβαλλον και καλό μαγειρεμένα πιατα!! Σίγουρα το συνιστώ!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, polip734

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Σε μια μονοήμερη εξόρμηση στην Έδεσσα, μας πρότειναν αυτό το εστιατόριο. Ήταν πολύ καλή επιλογή, όσα πιάτα δοκιμάσαμε ήταν πεντανοστημα,το προσωπικό πολύ φιλικό και μας πρότεινε τα πιάτα ημέρας κι εμείς με τη σειρά μας τα δοκιμάσαμε. Πρόλαβα να βγάλω φωτογραφία μόνο τη σαλάτα,τα υπόλοιπα έγιναν ανάρπαστα. Το αγαπημένο μου πιάτο ήταν τα μανιτάρια portobello με σάλτσα porcini. Φανταστικό!!!

Ευχαριστούμε, kate2204d
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2021

Ποιοτικά όλα τα πιάτα που δοκιμάσαμε,φυσιολογικότατες οι τιμές και πολύ ωραίο γλυκάκι για το τέλος.Ολα αυτά σε ένα όμορφο μέρος.

Ευχαριστούμε, dimmik2019
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2021

Υπέροχα φαγητά, τα κρέατα μαλακά και ζουμερά, η φοκατσια ήταν φανταστική. Και οι σερβιτόροι ευγενικοί και φιλόξενοι. Θα ξανά πάμε σίγουρα.

Ευχαριστούμε, P3964MP_
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουνίου 2021

Υπέροχο φαγητό και ποιοτικό!! Η εξυπηρέτηση άριστη!! Δοκιμάστε οπωσδήποτε το κοτόπουλο μπουργιουντι!! Τιμές πολύ οικονομικές!!

Ευχαριστούμε, Vasilis-95

Ουσιες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Έδεσσα, Περιοχή Πέλλας

Ουσιες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!