“Όλα πεντανόστιμα ”

Ουσιες
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ολα πεντανόστιμα!!! Ευγενικό προσωπικό!! Όταν μας ξαναφέρει ο δρόμος θα ξαναέρθουμε !! Από Θεσσαλονίκη !!!

Ευχαριστούμε, Lazaros P

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018

Λοιπόν, εμείς πήγαμε την ημέρα όπου "πιο χαμός δε γίνεται"... Καθαρά Δευτέρα! Πάντως και εξυπηρετηθήκαμε καλά (αργούσαν λίγο, αλλά απόλυτα κατανοητό λόγω της ημέρας διότι δεν προλάβαινε να αδειάσει τραπέζι!) και νόστιμες γεύσεις δοκιμάσαμε! Απλά θα πω ότι ξεχώρισα το νηστίσιμο μουσακά και την ταραμοσαλάτα τους για εκείνη τη μέρα. Αν είμαστε τυχεροί και ξαναβρεθούμε από εκεί, θα έχουμε ίσως πιο ολοκληρωμένη άποψη και με αρτύσιμα πιάτα!

1  Ευχαριστούμε, r-dimia
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευχάριστος χώρος , προσεγμένος με φιλική ατμόσφαιρα , ευγενικό και προσιτό προσωπικό , νόστιμα πιάτα σε πολυ καλές τιμές !! 5/5

1  Ευχαριστούμε, kouvas77
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ημασταν περαστικοι στην Εδεσσα και μια ντοπια κυρια μας το πρότεινε αφου κ εκείνη τρωει εκει. Εξαιρετικό φαγητό, προσεγμενη κουζίνα και φοβερο σέρβις. Το πιάτο που επελεξα κ μου αρεσε με το πααραπανω ηταν οι Φωλιες! Το συνιστω!

Ευχαριστούμε, sofi t
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πέρασα με την οικογένεια μου για λίγες ώρες από την Έδεσσα και για καλή μας τύχη καθησαμε για μεσημεριανό σ' αυτό το μαγαζί. Όλα ήταν υπέροχα.Τα φαγητά νοστιμότατα και το σέρβις εξαιρετικό. Στο τέλος όταν ήρθε και ο λογαριασμός καταλάβαμε και πόσο οικονομικό ήταν......Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, NikosA489

Ουσιες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Έδεσσα, Περιοχή Πέλλας

Ουσιες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!