Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο πολύ καλό το προσωπικό του φιλικό και η εξυπηρέτηση του αρκετά καλή. Επισκεφτήκαμε το Λιτόχωρο μαζί με την οικογένεια μου και καταφέραμε να συνδυάσουμε κρύο χιόνι και μπάνιο στην θερμενομενη πισίνα τα παιδιά μου ενθουσιάστηκαν .........θα επιστρέψουμε σύντομα!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, ArgiroSalamina
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο για το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας. Μείναμε πολύ ευχάριστημενοι τόσο από τις παροχές, όσο και από την εξυπηρέτηση. Η αισθητική του ξενοδοχείου ξεχωριστη, με κάθε χώρο ιδιαίτερα διακοσμημένο με καλαισθητα αντικείμενα και έπιπλα που σου έδιναν μια αίσθηση πολυτέλειας. Το δωμάτιο ήσυχο και ζεστό, καθαρό και άνετο, με τζάκι και υδρομασάζ, και με ωραια θεα στον Ολυμπο. Δίκλινο αλλά ευρύχωρο -χώρεσαμε άνετα παρκοκρεβατο για το μωρό. Το φαγητό νόστιμο, με ικανοποιητικη ποικιλία, τόσο στον πρωινό, όσο και στον βραδινό μπουφέ. Και οι υπάλληλοι και και η διεύθυνση του ξενοδοχείου ήταν πολύ ευγενικοι και μας εξυπηρέτησαν σε ο,τι χρειάστηκαμε. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Δήμη Ν
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μου ήταν φανταστική! Πολύ όμορφος χώρος με πάρα πολύ εξυπηρετικό προσωπικό! Τα δωμάτια είναι τελεια.Πολυ καλο φαγητό!Έχει και πάρκινγκ!Το ξενοδοχείο βρίσκεται στο κέντρο.Οι τιμές λογικές!Σίγουρα είναι η καλύτερη επιλογή!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, SakisP128
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018

Περίμενα να περάσω ένα ΣΚ χαλάρωσης.Δίκλινο δωμάτιο superior με τζάκι 130€ με ελεύθερη χρήση θερμαινόμενης πισίνας και σάουνας.Η πισίνα παγωμένη και σαν χώρος και σαν νερό.Η σάουνα με πόρτα που δεν έκλεινε.Μασάζ 40€ το μισάωρο σε χώρο που θερμαινόταν με ένα μικρό αερόθερμο.Το δωμάτιο ποτέ δεν ζεστάθηκε ικανοποιητικά,το τζάκι ποτέ δεν άναψε λόγω υγρών;ξύλων.Τουαλέττα με μόνιμη μυρωδιά αποχέτευσης.Πρώτη φορά στη ζωή μου θεώρησα τόσο μεγάλη τη διαφορά κόστους-παροχών!

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, ngliaras1
Ο/η Giorgos P, Γενικός Διευθυντής του Olympus Mediterranean, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Ιανουαρίου 2018

Αξιότιμε κ. Γκλιαρα, λυπούμαστε πάρα πολύ, που δεν μπορέσαμε να σας εξυπηρετήσουμε με τέτοιο τρόπο ώστε να μείνετε ικανοποιημένοι.

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2018

Διανυκτερεύσαμε σε αυτό το ξενοδοχείο με το μωρό μας (6μ) και ένα ακόμα φιλικό ζευγάρι για δύο νύχτες και μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένοι. Είχαν πολύ καλή εξυπηρέτηση σε όλα τα τμήματα, τα δωμάτια ήταν ευρύχωρα και πεντακάθαρα (Superior Δίκλινο). Ότι ζητήσαμε έχτρα για το μωρό, μας το παρείχαν άμεσα. Τα δωμάτια έχουν και μικρό μπαλκονάκι με θέα έως την θάλασσα. Πολύ ωραίο πρωινό και εξίσου καλό βραδινό σε μπουφέ. Θα το συνιστούσα σίγουρα.

• Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, TAKELENI