Travelocity
Priceline
eDreams
FindHotel
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρο ξενοδοχειο,ομορφο μπουφε,στο κεντρο του λιτοχωρου(εχεις επιλογες στην ομορφη κομωπολη απο καφε και ωραιες ταβερνες) στους προποδες του ολυμπου.Εξυπηρετικος ο Γιωργος ο μανατζερ του ξενοδοχειου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Dogan7
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2017

Κλείσαμε μέσω του ekdromi.gr για την Πρωτοχρονιά 2 δίκλινα Δυστυχώς με το που φτάσαμε τα δωμάτια που μας δόθηκαν μόνο τον Όλυμπο δεν έβλεπαν αλλά ήταν στο πίσω μέρος του ξενοδοχείου με θέα ένα σπίτι και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς στο μπαλκόνι του.

Παραμονή Πρωτοχρονιάς όταν δε έφτασε η ώρα να κοπεί η βασιλόπιτα και περιμένοντας να μας σερβίρουν το κομμάτι που μας αντιστοιχουσε αντ αυτού μας ήρθαν 4 τσουρεκακια !!! Το μόνο θετικό και πρέπει να το αναφέρω ήταν η ευγένεια του προσωπικού

Συμβουλή για το δωμάτιο: Πραγματικά δεν έχω εικόνα για πιο καλά δωμάτια
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, annakouneli
Η κριτική έγινε: 14 Δεκεμβρίου 2016

Πολύ φιλικό προσωπικό, ωραίο υδρομασάζ και σάουνα, παρά πολύ ζεστό (υπερβολικά ομως) αλλά άνετο δωμάτιο, πολύ κοντά στο κέντρο. Τέλειο πρωινό (αν και λόγω αγώνα δεν κατάφερα να τα δοκιμάσω ολα) και check out κάναμε το μεσημέρι χωρίς καμία επιβάρυνση (πολύ σημαντικό ). Θα το προτιμήσουμε ξανά σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, Μεγακλης Κ
Η κριτική έγινε: 9 Δεκεμβρίου 2016

Υπέροχο ξενοδοχείο που με του θα μπεις μέσα νιώσεις την ζεστασιά του χώρου και των ανθρώπων. Ζεστό, φιλόξενο, άψογο πρωινό και πολύ κοντά στην πλατεία! Με εντυπωσίασε το στυλ και η διακόσμηση!! Φιλόξενο και πολύ εξυπηρετικό όλο το προσωπικό του ξενοδοχείου. Το δωμάτιο ζεστό, άνετο και καθαρό. Το μόνο αρνητικό που μπορώ να πω είναι ότι θα προτιμούσε η εσωτερική πισίνα να είναι θερμαινόμενη. Περάσαμε πολύ ωραία και αν θα ξαναπήγα στο Λιτόχωρο θα επέλεγα πάλι αυτό το ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Eleni-Fotini S
Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο με φιλόξενο και ζεστό περιβάλλον. Τα δωμάτια όμορφα και καθαρά. Πλούσιο μενού με νόστιμο φαγητό. Φανταστική θέα από τα μπαλκόνια των δωματίων. Η διεύθυνση του ξενοδοχείου ήταν πρόθυμη σε κάθε μας ανάγκη.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
4  Ευχαριστούμε, Αποστολος Τ