Tripadvisor
Λιτόχωρο

“Απαραδεκτη εξυπηρετηση!!”
Κριτική για: Neromylos

Neromylos

Αν κι εβαλα 2 αστερακια στο φαγητο, δε ξερω τι ισχυει καθως φυγαμε πριν παραγγειλουμε. Αφου περιμεναμε 1 ωρα, χωρις ουτε ενα ποτηρι νερο, ζητησαμε καταλαγο πολυ ευγενικα και μας ειρωνευτηκε ενας τυπας (ισως αφεντικο) για το αν χρειαζομαστε τηλεφωνικο καταλογο (!?). Υστερα ειπαμε πως ειμαστε ετοιμοι και ζητησαμε να ερθει καποιος να παραγγειλουμε. Ο ιδιος τυπας ειπε να καθισουμε και οτι θα ερθει καποιος. Αλλα οι υπαλληλοι απλα μαζευαν τα τραπεζια τριγυρω μας ενω το δικο μας δε το ειχαν μαζεψει ακομη απο την προηγουμενη παρεα! Σηκωνουμε ξανα το χερι, ερχεται με νευρα να μαζεψει και το δικο μας τραπεζι επιτελους και μας ειρωνευεται ξανα!! Φυσικα σηκωθηκαμε και φυγαμε. Δεν το συνιστω σε κανεναν!!! 1 αστερι ειναι παρα πολυ! !

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, regina1988fal

Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα όμορφο εστιατόριο με καλή θέα,προσωπικό ευχάριστο,άμεση εξυπηρέτηση ακόμα και τώρα ημέρες Χριστουγέννων,καθαρό,μεγάλη ποικιλία κρεατικών τέλεια ψημένα, μαγειρευτά,τιμές λογικές.Φυσικα θα ξαναπάω εάν βρεθώ πάλι Λιτόχωρο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, petros35
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2019

συμπαθητικο !!!δεν φαγαμε γιατι δεν ηταν η ωρα να φαμε ομως τα φαγητα του σου κλεινουν το ματι!!σιγουρα θα το επισκεφτουμε γιατι περαν ολων εχει ωραια θεση

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Go780008
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλή επιλογή.
Αρκετή δροσιά στο μέρος εκεί.
Ότι και να μας έφερε ήταν καλό.
Αρνάκι στη σούβλα
Μοσχαράκι με μελιτζάνες
Λουκάνικο
Σαλάτα
Πατάτες τηγανητες

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Chris P
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαΐου 2019

απαραδεκτη συμπεριφορα, ειχαμε κανονισει 50 ατομα πριν απο μια βδομαδα με τη διευθυνση του καταστηματος, ενω φτασαμε στην ωρα που συμφωνησαμε δεν υπηρχε τραπεζι να κατσουμε!!! οταν ζητησαμε τον λογο απλα μας ειπαν 'τι να κανουμε τωρα'...επειδη πεινουσαμε απιστευτα πολυ κατσαμε οπου βρηκαμε αδεια καρεκλα...το φαγητο αθλιο...ολα ηταν κρυα..τα κολοκυθακια κ οι πατατες παιζει να ηταν 3 ωρων!! ολα ηταν παγωμενα!!! δεν αξιζε τα χρηματα του ουτε καν να κατσεις να πιεις ενα ποτηρι νερο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, alexpapa1037

Neromylos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λιτόχωρο, Περιοχή Πιερίας

Neromylos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!